Bet at home w Polsce. To wszystko musisz wiedzieć!

Bet at home w Polsce to temat nie tylko popularny, ale także i bardzo istotny. Jeżeli szukasz odpowiedzi na ważne pytania z nim związane, to możemy cię zapewnić, że u nas będziesz miał to, na czym ci zależało!

Bet at home w Polsce. To wszystko musisz wiedzieć!
Bet at home w Polsce. To wszystko musisz wiedzieć!

Czy Bet at home to legalny bukmacher?

To pytanie musiało paść już na samym początku, dlatego że bez tego nie da się odpowiednio podejść do wszystkich innych pozostałych kwestii. Z racji tego, że w naszym kraju nie wszystkie marki bukmacherskie mogą oferować swoje usługi, sprawy dotyczące legalności są bardzo ważne. Czy w takim razie Bet at home, inaczej zwany BAH-em, jest bukmacherem, u którego w Polsce można obstawiać bez obawy o to, że popadniemy w konflikt z prawem? Absolutnie nie! Jest to firma bukmacherska, która na polskim rynku nie posiada stosownych zezwoleń. Jeżeli więc gdziekolwiek znajdziemy inne informacje, możemy być pewni, iż nie jest to portal wiarygodny.

W przypadku legalnych bukmacherów wybranie tego, u którego będziemy obstawiać, jest kwestią czysto indywidualną i zależy od osobistych potrzeb. Zupełnie inaczej jest jednak z takimi markami jak chociażby Bet365 czy właśnie Bet at home – z ich usług w naszym kraju po prostu korzystać nie można.

sts kod promocyjny 2021
sts kod promocyjny 2021

Czy jest dostępna polska strona Bet at home?

Strona internetowa Bet at home dość długo funkcjonowała na polskim rynku i to pomimo tego, że robiła to wbrew przepisom, jakie u nas obowiązują. Nikogo zatem raczej nie zdziwi, że rzeczywiście można w sieci znaleźć portal BAH, który jest w pełni w polskiej wersji językowej. Swego czasu była to marka bardzo popularna wśród Polaków, dlatego też i portal został do nich dostosowany.

Obecnie BAH nie jest legalną firmą u nas, a mimo to nadal możemy u niego wybrać polską wersję językową. Dlaczego tak się dzieje? Wynika to z faktu, że poza terenem Polski nadal mieszkają osoby posługujące się naszym językiem. Być może wśród nich będzie chętny ktoś do tego, by zagrać w BAH Polska. Im więcej dostępnych funkcjonalności na stronie, tym lepiej dla bukmachera, więc nie ma się co dziwić, że pozostawił w użyciu polskojęzyczny portal dla chętnych.

Nie można jednak absolutnie łączyć polskiej wersji strony internetowej z licencją bukmacherską. To że bukmacher dostępny jest w naszym języku, jeszcze nie znaczy, że jest też marką działająca zgodnie z przepisami. Wyklucza się za to to, iż bukmacher ma licencję, a nie ma strony po polsku – tak być nie może i jest to zapisane w stosownych dokumentach prawnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak wejść na stronę Bet at home dla Polaków?

Wiemy już, że Bet at home oferuje stronę internetową, która jest dostępna dla osób posługujących się językiem polskim. W jaki sposób można się na nią dostać?

Wejście na portal Bet at home z Polski nie jest łatwym zadaniem. Niegdyś było inaczej, ale obecnie wchodząc do tego portalu możemy przeczytać następujący komunikat:

„*Drogi Gościu,
*ze względów prawnych strona internetowa bet-at-home.com jest niedostępna dla graczy posiadających adres zamieszkania w tym regionie. Jeśli masz pytania dotyczące naszego serwisu, prosimy o przesłanie wiadomości na adres service.pl(at)bet-at-home.com. Przepraszamy za niedogodności*”

Przytoczony powyżej tekst powinien dać jasno do zrozumienia, że osoby mieszkające w Polsce nie mają już dostępu do usług, jakie są oferowane przez Bet at home. Nie dzieje się tak bez powodu, tak więc szukanie rozwiązania, by tę blokadę ominąć nie wydaje się mieć sensu.

Rejestracja w Bet at home
Rejestracja w Bet at home

Niektóre portale internetowe proponują graczom, by korzystali z programów zmieniających adresy IP i tak dalej. Nawet jeśli tego typu rozwiązania mogą pomóc, nie pozwolą na dłuższą metę na granie u nielegalnego bukmachera. Jednocześnie narażają każdego na konsekwencje przewidziane w ustawie hazardowej, tak więc trudno się dziwić, że chętnych na takie ryzyko jest coraz mniej.

Czy Polacy mogą obstawiać w Bet at home?

Osoby, które mieszkają w Polsce, powinny zdawać sobie sprawę z tego, gdzie obstawiać mecze legalnie. Bet at home nie jest marką, która działa zgodnie z przepisami, tak więc interesowanie się obstawieniem u niej nie wydaje się być dobrym pomysłem.

Polacy nie mogą obstawiać w Bet at home. Nawet jeżeli komuś ukradkiem uda się przebrnąć przez proces rejestracji, jego konto może zostać szybko zablokowane. „Pasażerowie na gapę” mogą też zostać przez Bet at home zostać pozbawieni wygranych, gdyż firma zawsze zasłania się regulaminem. Nie czytaliście go? To nie ma znaczenia, gdyż trzeba zaakceptować jego warunki przy rejestracji, więc teoretycznie musieliście czytać, by założyć profil.

Nie jesteśmy portalem, który zachęca do tego, by grać nielegalnie. Właśnie dlatego już teraz napiszemy: granie w Bet at home nie jest opcją, jaką warto brać pod uwagę!

Czy są bukmacherzy w Polsce podobni do Bet at home?

Zagraniczni bukmacherzy kojarzą nam się z innowacyjnymi produktami typerskimi, a do tego nieskomplikowanym obrotem bonusu i innymi bardzo istotnymi rzeczami. Zwróćmy jednak uwagę na to, że czasy się zmieniają, a firmy bukmacherskie w Polsce już nie są tak zacofane, jak było to jeszcze ładnych parę lat temu. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że same niekiedy wyznaczają nowe trendy.

Nie trzeba daleko szukać, by znaleźć w Polsce markę, która spokojnie spełnia wszystkie zagraniczne standardy. Mowa chociażby o www.STS.pl. W ofercie tego bukmachera znajdziemy pełno zakładów na wiele wydarzeń sportowych, a jakby tego było mało, to można tutaj jeszcze grać w legalnego pokera czy też obstawiać wirtualne sporty. Marka STS pozwala na zamykanie kuponów przed czasem, korzystanie z licznych promocji, a do tego oferuje czat z konsultantami 24 godziny na dobę – czegoś takiego nie ma nawet u wielu dobrych bukmacherów z zagranicy!

Komunikat na Bet at home PL
Komunikat na Bet at home PL

Kolejna istotna kwestia to transmisje meczów online. Zagraniczne firmy dobrze oceniane przez typerów miały zazwyczaj niemalże w standardzie to, że pozwalały na oglądanie transmisji meczów w zakładach live. Ale w Polsce też takie coś znajdziemy – wystarczy spojrzeć chociażby na STS TV. Obejrzymy tutaj ligę hiszpańską, włoską i wiele więcej, a to wszystko bez żadnych dodatkowych opłat za abonamenty i inne tym podobne.

Czy jest w Polsce strona, która pozwala na obstawianie meczów bez podatku?

Bet at home to firma bukmacherska, u której nie trzeba było odprowadzać podatku. Czy w Polsce jest takie coś możliwe? Wydawałoby się, że nie, ale jednak portale jak chociażby www.eFortuna.pl dają graczom szansę na zdobycie wygranych powiększonych o 14%.

Jeżeli podzielimy kupon na mniejsze kwoty stawki, by nie przekroczyć bariery wygranej powyżej 2280 PLN, wygrane w Fortunie wcale nie muszą być przez nas odczuwane jako te osiągnięte na stronie z licencją.

Zarejestrowanie się w Fortunie to kwestia kilku chwil. W portalu www.eFortuna.pl można wpisać kod promocyjny „BETONLINE„, a w pakiecie powitalnym jest do odebrania 20 PLN bez wpłaty, a oprócz tego jeszcze 600 PLN jako zakład bez ryzyka i nawet 2100 PLN przy drugiej wpłacie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button