4 kupony to 11 PLN jako bonus od STS!

Oferta specjalna dla osób zarejestrowanych u legalnego bukmachera STS. Każdy, kto zagra 4 kupony spełniające warunki promocji, otrzyma na swoje konto 11 PLN na obstawianie!

4 kupony to 11 PLN jako bonus od STS!
4 kupony to 11 PLN jako bonus od STS!

STS promocja z bonusem

STS promocja dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób posiadających konto bukmacherskie. Aby założyć darmowy profil typera, wystarczy wejść na stronę STS.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Przypominamy, iż nowi gracze mogą wykorzystać specjalnie przygotowany przez STS kod promocyjnyBETONLINE„, który daje 29 PLN bez depozytu!

Do oferty kwalifikują się kupony zagrane dokładnie za 11 PLN. Stawka w tym przypadku ma ogromne znaczenie – gracz nie może w żadnym kuponie promocyjnym postawić ani więcej, ani mniej.

betclic kod promocyjny
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny: KOD500

Legalny bukmacher STS bierze pod uwagę kupony spełniające następujące warunki:

  • Stawka 11 PLN
  • Co najmniej jeden zakład zagrany mobilnie
  • Co najmniej jeden zakład zagrany LIVE
  • SOLO lub AKO
  • Kurs co najmniej 1.85

11 PLN na obstawianie od STS

Jak widać, udostępniona przez STS aplikacja mobilna również bierze udział w tej akcji. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można stawiać kupony nawet będąc daleko poza domem.

Po zakończeniu promocji każdy jej uczestnik dostanie na swoje konto 11 PLN. Dodatkowe środki są przyznawane jako bonus, który może być wykorzystany na obstawianie meczów online.

Uwaga! Do opisywanej akcji nie zaliczają się następujące produkty marki STS: Kupon Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Aktualny bonus powitalny to aż 1000 PLN na start przy pierwszej wpłacie oraz wspomniane już 29 PLN jako freebet bez depozytu z kodem „BETONLINE„.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button