200 PLN na Czarny Piątek w LvBET!

Legalny bukmacher LvBET ma dla graczy 200 PLN bonusu na Czarny Piątek 2018. Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej wyjątkowej oferty specjalnej? Poznajcie szczegóły!

200 PLN na Czarny Piątek w LvBET!
200 PLN na Czarny Piątek w LvBET!

Bonusy na Black Friday pomału zaczynają się pojawiać i promocja od LvBET jest najlepszym przykładem, który potwierdza tę informację. W ramach oferty przygotowanej przez legalnego bukmachera, każdy z jego graczy może otrzymać nawet 200 PLN za kolejny depozyt.

Jak dokładnie to wygląda? Sprawa jest niezwykle prosta. Co najważniejsze, nie jest ci potrzebny żaden LvBET kod bonusowy, by odebrać dodatkowe środki na obstawianie!

Promocja na Black Friday od LvBET to bonus do 200 PLN za kolejny depozyt. Dodatkowe środki można otrzymać albo na obstawianie tradycyjnych dyscyplin sportowych, albo na tak zwane Wirtualne Sporty!

Każdy z graczy ma prawo do odebrania tylko jednej premii, dlatego też trzeba się zdecydować, gdzie będziemy chcieli obstawiać dodatkowe środki. Warto podkreślić fakt, iż premia na Virtual Sports przyznawana jest już od depozytu 20 PLN, natomiast drugie doładowanie – dopiero od 25 PLN!

Wkrótce czekają nas kolejne oferty na Czarny Piątek. O wszystkich z nich będziemy informować was na bieżąco. Jeżeli chcecie, możecie zapisać się do naszych powiadomień, w których na bieżąco podajemy newsy dotyczące bonusów i nie tylko! Najlepsi bukmacherzy na pewno dadzą graczom wiele ciekawych ofert.

Wpisz specjalny kod promocyjny „BETONLINE” na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button