20 PLN za samą rejestrację. Bonus powitalny Etoto!

W lutym każdy nowo zarejestrowany gracz może w Etoto zgarnąć 20 PLN za samą rejestrację! Odbieranie premii jest bardzo proste, a przygotowany przez nas materiał powinien wam to udowodnić!

20 PLN za samą rejestrację. Bonus powitalny Etoto!
20 PLN za samą rejestrację. Bonus powitalny Etoto!

Etoto bonus powitalny na Luty 2019

Bonus powitalny Etoto dostępny jest tylko dla osób, które jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera. Nie musisz się do niej zapisywać, a wystarczy, że do końca lutego 2019 roku założysz profil umożliwiający obstawianie meczów przez internet.

Lutowa oferta specjalna to przede wszystkim 20 PLN bez depozytu, które odbiera się w formie freebetu za samą rejestrację. Kolejne dwa bonusy to standardowe premie za wpłaty, czyli doładowania o wartości uzależnionej od sumy zdeponowanych środków.

Etoto na luty 2019 przygotowało następujące prezenty dla nowych graczy:

  • 20 PLN za samą rejestrację
  • 200% do 100 złotych za pierwszą wpłatę
  • 100% do 200 złotych za drugą wpłatę
  • 20 PLN w postaci freebetu w przypadku, gdy drugi depozyt wyniesie co najmniej 40 PLN

Czy warto grać w Etoto?

Prawdopodobnie nie byłeś tego świadomy, ale warto podkreślić, że marka Etoto uważana jest za jedną z lepszych w naszym kraju. Wielu graczy ocenia ją bardzo pozytywnie, co pokazuje także ranking bukmacherów dostępny na łamach naszego portalu.

Organizator promocji nie wymaga od graczy, by wykorzystali przy rejestracji kod bonusowy. Oznacza to, że wszystko odbywa się w sposób automatyczny, a twoim zadaniem jest jedynie dokonanie rejestracji oraz spełnienie istotnych warunków.

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie legalnych bukmacherów? W naszym portalu podajemy najważniejsze informacje, tak abyś nie przegapił niczego, co ważne!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button