15. urodziny bukmachera Milenium – pakiet powitalny 3170 PLN!

Bukmacher Milenium świętuje z graczami swoje 15. urodziny. Do zdobycia jest pakiet powitalny 3170 PLN – to poważna kasa na początek przygody z obstawianiem sportu online!

15. urodziny bukmachera Milenium - pakiet powitalny 3170 PLN!
15. urodziny bukmachera Milenium – pakiet powitalny 3170 PLN!

Milenium bonus powitalny – do zdobycia ponad 3000 złotych!

Do tej pory tylko Betfan bonus powitalny wynosił ponad 3000 złotych. Obecnie do grona bukmacherów z tak dużym bonusem na start dołączył Milenium, który w październiku 2019 świętuje swoje piętnaste urodziny.

Pakiet powitalny od marki Milenium to 1500 złotych przy pierwszej wpłacie, a do tego szereg innych bonusów, które łącznie dają ponad 3000 złotych do odebrania! I teraz to, co najważniejsze – potrzebny jest w tym przypadku kod promocyjny „BETONLINE„!

bukmacher betfan bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus, opinie graczy, freebet

Milenium kod na start dostępny jest dla wszystkich, ale może być wpisany jedynie przy rejestracji konta. Aktualni gracze nie mogą już z niego skorzystać, tak samo jak ci, którzy wypełnili bez niego formularz rejestracyjny.

🤑 Bonus powitalny Milenium. Pakiet na start 🤑

  • Do 1500 złotych za wpłatę na www.Milenium.pl
  • Do 1500 złotych cashbacku
  • 150 złotych jako Zakład Bez Ryzyka
  • 20 złotych w formie kredytów na grę

Oferta jest ograniczona czasowo, dlatego tak ważne jest, by cały czas śledzić to, co oferowane jest przez bukmachera Milenium. A że na start można otrzymać naprawdę sporo – chyba warto się trochę postarać i poświęcić na to kilka wolnych chwil? ;)

Milenium działa legalnie. Wszystkie dostępne u niego bonusy odbiera się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Łączna premia może wynieść nawet 3170 PLN – takiej kasy na próżno szukać u innych buków w naszym kraju!

15. urodziny bukmachera Milenium - pakiet powitalny 3170 PLN!
15. urodziny bukmachera Milenium – pakiet powitalny 3170 PLN!

Legalne zakłady bukmacherskie Milenium. Rejestracja konta online z bonusem!

Zakład Bez Ryzyka w promocji powitalnej odbiera się przy pierwszym zakładzie postawionym na stronie internetowej bukmachera Milenium. Bonus od depozytu numer jeden księgowany jest automatycznie po odpowiednim wykorzystaniu własnego przelewu na konto typerskie.

A na koniec 20 złotych kredytów na grę – tutaj absolutnie koniecznym warunkiem do spełnienia jest wpisanie podanego przez nas kodu promocyjnego „BETONLINE” – odpowiednia rubryka jest doskonale widoczna w formularzu rejestracyjnym!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button