10 PLN na mecz Polski z Macedonią. Bukmacher STS rozdaje kasę!

Bonus dla starych graczy STS do zdobycia tylko na mecz Polski z Macedonią Północną. Już teraz każdy może sprawdzić, zrobić, by móc zgarnąć 10 PLN darmowej kasy!

10 PLN na mecz Polski z Macedonią. Bukmacher STS rozdaje kasę!
10 PLN na mecz Polski z Macedonią. Bukmacher STS rozdaje kasę!

Polska vs Macedonia. Mecz o awans z bonusem w STS!

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o osobach, które są zarejestrowane w STS. Jest to zatem bonus dla starych graczy STS – tego rodzaju promocje nie zdarzają się zbyt często, ale trzeba przyznać, iż w ostatnim czasie jest ich dużo więcej, niż kiedyś.

Bonus 10 PLN na mecz Polska – Macedonia Północna to upominek od bukmachera, który można otrzymać w przypadku nietrafionego kuponu z zakładem na niedzielne starcie reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. W przypadku zwycięstwa Biało-Czerwoni zapewnią sobie awans do Euro 2020.

bukmacher betfan bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus, opinie graczy, freebet

Aby wziąć udział w tej ofercie specjalnej, gracz musi postawić kupon za 21 PLN, w którym zawrze zakład specjalny „Lewandowski strzeli i Polska wygra do zera”. Jeżeli właśnie ten typ bukmacherski okaże się nietrafiony, bukmacher STS przyzna 10 PLN premii jako zwrot.

Zwrot od STS w przypadku przegranego typu na mecz Polaków!

Oferta dostępna jest do momentu rozpoczęcia meczu Polska vs Macedonia Północna. Można w kuponie promocyjnym umieścić także inne typy, ale tylko nietrafienie tego objętego promocją upoważnia do odebrania obiecanego bonusu 10 PLN.

Bukmacher STS ma też coś dla nowych graczy – tylko teraz do odebrania jest 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE” oraz nawet 200 PLN jako zakład bez ryzyka ekstra! Cały czas na nowo zarejestrowanych czeka również 1200 PLN lub mniej od pierwszej wpłaty jako bonus 100 procent!

To jeszcze nie koniec promocji na mecz Polaków z Macedonią. Wkrótce przekażemy wam aktualne dane o kolejnych ciekawych bonusach – bądźcie z nami na bieżąco! :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button