10.000 PLN od STS na mecze Ligi Mistrzów!

Bukmacher STS przygotował 10.000 PLN na najbliższe mecze Ligi Mistrzów. Co trzeba zrobić, by skorzystać z tego bonusu? Podajemy wszystkie potrzebne szczegóły dla typerów!

10.000 PLN od STS na mecze Ligi Mistrzów!
10.000 PLN od STS na mecze Ligi Mistrzów!

Liga Mistrzów bonus od STS

Jak w każdą kolejkę Ligi Mistrzów, także i tym razem nie brakuje meczów do obstawiania. STS rzuca jednak wyzwanie tym, którzy chcą spróbować szczęścia w typowaniu dokładnych wyników.

Pula bonusów w wysokości 10.000 PLN podzielona zostanie pomiędzy wszystkich graczy, którzy w okresie trwania promocji trafią typ na dokładny wynik dowolnego meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Promocja jest dostępna tylko do 23 października do rozpoczęcia ostatniego meczu. Liczą się bowiem jedynie zakłady przedmeczowe, a nie LIVE!

⚽️ Bonus 10.000 PLN na Ligę Mistrzów ⚽️

  1. Gracz stawia kupon za min. 13 PLN na stronie www.STS.pl
  2. Tylko jedno zdarzenie na kuponie – jedynie dotyczące dokładnego wyniku meczu
  3. W przypadku wygranej – część z puli bonusowej wynoszącej aż 10.000 PLN!
bukmacher betfan bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus, opinie graczy, freebet

Kupon kwalifikacyjny musi być zagrany za minimum 13 PLN. Gracz stawia na dokładny wynik w kuponie SOLO, a jeżeli mu się powiedziecie, otrzymuje część z puli wynoszącej 10.000 PLN. Wysokość premii zależy od tego, jak innym pójdzie obstawianie.

Bukmacher STS nie wymaga zapisywania się do promocji. Każda osoba zarejestrowana u niego ma prawo do odebrania tego bonusu. Na jeden profil można otrzymać tylko jedną paczkę dodatkowych pieniędzy na grę!

kod promocyjny STS i kasa na start – ponad 1200 PLN!

W przypadku braku konta na stronie STS.pl, można dokonać rejestracji bez weryfikacji danych w niecałą minutę! Wszystko sprowadza się do podania kilku podstawowych danych na swój temat, a kod promocyjny „BETONLINE” gwarantuje otrzymanie bonusu 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie.

Na naszej stronie ciągle piszemy o promocjach STS oraz wszystkim, co związane z tym bukiem oraz innymi. Pamiętajcie, by korzystać tylko z legalnych stron. STS jest marką posiadającą wszystkie niezbędne zgody Ministerstwa Finansów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button