Legalny bukmacher STS

legalny bukmacher sts

 Polska firma oferują zakłady sportowe online, w tym również zakłady na żywo. Firma Star-Typ Sport Sp. z o.o. została założona w 1997 roku, główna siedziba zlokalizowana jest w Katowicach. Przedsiębiorstwo dnia 21 lutego 2012 roku decyzją Ministra Finansów STS otrzymało licencje na prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich przez nternet, na okres sześciu lat. STS jest bez wątpienia największym bukmacherem działającym w Polsce. Firma posiada na terenie całej Polski około 400 punktów przyjmowania zakładów. Spółka bardzo mocno skupia się na marketingu i reklamie, ponieważ już od 2013 roku jej logo widnieje na koszulkach Lecha Poznań, natomiast od 2014 roku jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. To tyle z historii tej znanej marki. Przejdźmy do konkretów. W poniższej recenzji omówiliśmy głównie ofertę spółki STS, jak również wspominamy o jej promocjach, obsłudze klienta, szybkości działania serwisu, metodach płatności itp. Zapraszamy do szczegółowej analizy poniżej.

OFERTA BUKMACHERA STS

legalny bukmacher stsOferta firmy bukmacherskiej STS jest bardzo obszerna. Obstawiać możemy już nie tylko wydarzenia sportowe, ale również wydarzenia rozrywkowe, rywalizację w e-sporcie, potyczki polityczne itp. Weźmy pod lupę najobszerniejszą ofertę jaka dotyczy dyscyplin sportowych. Można tam obstawiać od najpopularniejszej piłki nożnej i siatkówki, po wydarzenia związane ze sportami walk, turnieje tenisowe, NBA, kończąc na baseballu lub hokeju. Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego każe na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie.

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, oprócz wydarzeń sportowych, można obstawiać również zakłady na wydarzenia polityczne i imprezy rozrywkowe. Opisując ofertę STS należy także wziąć pod uwagę zakłady e-sportowe. Tak tak, idealna gratka dla wszystkich maniaków gier komputerowych. Już od teraz firma STS umożliwia obstawianie zakładów na rywalizację np. w Counter Strike lub League of Legends.

ZAKŁADY NA ŻYWO

legalny bukmacher sts na żywoZakłady na żywo w spółce STS jest chyba najlepszym tego typu rozwiązaniem w Polsce. Moduł na żywo został dopracowany idealnie. Przede wszystkim jest tam bardzo dużo zakładów, oraz szybka emisja danych, która nigdy nie stwarza żadnych problemów. Najlepszą jednak zaletą zakładów na żywo są transmisje telewizyjne, dzięki którym mamy wgląd do najlepszych spotkań w świecie sportu. Prezentowane tam są prawie wszystkie ligi piłki nożnej, NBA, turnieje tenisowe itp. Wszystko działa szybko i sprawnie, a obstawianie zakładów jest czystą przyjemnością. Jeżeli dalej utrzymają zakłady na żywo na tak wysokim poziomie to możemy być pewni, że szybko nie stracą pozycji na rynku.

PROMOCJE 

bukmacher sts promocje

Bonus na start
Bon na start nawet do 200zł. Wszyscy nowi użytkownicy mogą odebrać swój bonus promocyjny. STS przyzna Ci drugie tyle, ile wpłacisz za pierwszym razem. Np. wpłacasz 100zł na start i drugie tyle dostajesz gratis.

Zaproś kumpla
Zaproś znajomego, który zacznie grać w rozgrywkach STS i zgarnij 50zł dla siebie.

Bonus poniedziałkowy
Do uzyskania od 25zł do 100zł. Co tydzień aż 300 klientów dostanie kasę.

Oprócz tego powstał specjalny klub STS z nagrodami. Więcej informacji pod tym adresem 

bukmacher sts bonus

METODY PŁATNOŚCI

Legalny bukmacher STS posiada w swojej ofercie sporo metod płatności, od szybkich płatności online po płatność w punktach stacjonarnych. W ofercie błyskawicznych płatności online firma oferuje wpłaty za pośrednictwem wszystkich popularnych serwisów: dotpay, payu oraz transferuj.pl. Firma STS wprowadziło również możliwość dokonywania wpłat za pomocą portfela elektronicznego Skrill.

Niestety brakuje też kilku metod. Nie zapłacimy za pośrednictwem PayPala czy Netellera.

WYPŁATY

Wypłaty można dokonywać na polskie konto bankowe. Nie ma żadnych limitów, dlatego możemy wypłacić sobie dowolną sumę, a pieniądze zostaną dostarczone na nasze konto do 2 dni roboczych.

OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa klienta w firmie STS jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Obsługa jest dostępna w godzinach 9:00-23:00. Oprócz tradycyjnej formy kontaktu za pomocą formularza od jakiegoś czasu dla wszystkich typerów został udostępniony live chat. Wystarczy kliknąć w prawym dolnym ekranie i podać wymagane dane, a następnie połączyć się z obsługa. Z czatu mogą również korzystać nowi klienci, którzy jeszcze nie posiadają konta w STS. Największą wadą obsługi klienta w firmie bukmacherskiej STS jest brak kontaktu telefonicznego. Mimo to, możemy śmiało stwierdzić, że kontakt z supportem jest naprawdę ok.

bukmacher sts

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

  • bardzo dobry system zakładów na żywo
  • wiele przyjaznych form płatności
  • wypłaty bez ograniczeń
  • około 400 punktów stacjonarnych w całym kraju
  • klub gracza dla zarejestrowanych klientów
  • dobra obsługa klienta
  • satysfakcjonująca szybkość działania serwisu
Tekst alternatywny