Żużlowe GP Polski 2019 z bonusem STS. 40 PLN w aplikacji mobilnej!

Aż 40 PLN w aplikacji mobilnej mogą odebrać nowo zarejestrowani gracze STS. Bukmacher przygotował specjalną ofertę dla wszystkich, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji sprawdzić w praktyce możliwości aplikacji mobilnej!

Żużlowe GP Polski 2019 z bonusem STS. 40 PLN w aplikacji mobilnej!

Kasa na obstawianie od STS. GP Polski z premią 40 PLN!

Oferta dostępna jest tylko dla osób, które wcześniej nie korzystały z aplikacji mobilnej STS. Nie można było zatem wcześniej logować się na swoje konto w programie na smartfony i tablety, by odebrać 40 PLN przygotowane w ramach opisywanej promocji.

Dodatkowe środki przygotowano dla każdego, kto zdecyduje się na pobranie apki i zalogowanie się na konto bukmacherskie. Nie masz jeszcze swojego profilu? Teraz to nie problem, gdyż rejestracja trwa zaledwie kilka chwil, a podczas niej nie trzeba nawet weryfikować danych!

bukmacher betfan opinie 2019
Polski bukmacher Betfan – opinie graczy, kod promocyjny na bonus

🤑 Bonus na start w STS. Jak zgarnąć kasę? 🤑
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na STS.pl
  2. Kod promocyjnyBETONLINE
  3. Automatycznie przyznawany jest bonus bez depozytu 29 PLN
  4. Pierwsza wpłata to nawet 1200 PLN
  5. W aplikacji na GP Polski czeka 40 PLN extra!

Jak otrzymuje się bonus? Nie ma w tym nic trudnego – gracz automatycznie dostaje powiadomienie o możliwości odebrania dodatkowych pieniędzy. Wystarczy, że to zaakceptuje. Bonus powinien zostać zaksięgowany do końca 6 października.

Oferta jest limitowana – każdy może z niej skorzystać tylko jeden raz. Bonus przyznawany jest od 3 października do 5. dnia tego samego miesiąca. Nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów z odebraniem tego bonusu – nawet totalnie początkujący typer!

Każdy, kto zastanawia się jakiego bukmachera do gry wybrać, może w każdej chwili sprawdzić dostępny u nas ranking bukmacherów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button