Zakłady na FAME MMA 6. Nawet 1500 zł nagrody za wytypowanie zwycięzców!

Nawet 1500 złotych nagrody może otrzymać osoba, która poradzi sobie z obstawianiem FAME MMA 6. Jeżeli masz już swoich faworytów, na pewno ta promocja cię zainteresuje!

Zakłady na FAME MMA 6. Nawet 1500 zł nagrody za wytypowanie zwycięzców!
Zakłady na FAME MMA 6. Nawet 1500 zł nagrody za wytypowanie zwycięzców!

FAME MMA 6 typy. Kto wygra?

FAME MMA 6 to długo wyczekiwana impreza, która w obecnych czasach jest chyba jedyną nieodwołaną na skalę kraju. Organizatorzy zmuszeni byli zrezygnować z imprezy w pierwotnym wydaniu, jednak gala ma być zorganizowana całkowicie online, tak aby mógł ją obejrzeć każdy chętny i to bez odchodzenia od komputera czy ekranu telewizji. 

Typy FAME MMA 6 znajdziemy w wielu portalach branżowych. Nie we wszystkich pojedynkach faworyci są oczywiści, co widać po kursach bukmacherskich jakie znaleźć można na stronie internetowej www.LvBET.pl.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

FAME MMA 6 walki. Kto walczy i z kim?

W głównym wydarzeniu FAME MMA 6 zobaczymy w oktagonie pojedynek Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zuzje” Smogulecka. To pierwsza gala freak fightów, w której publika czeka przede wszystkim na kobiecy pojedynek. Oczywiście, nie jest to jedyna godna uwagi pozycja w całej karcie walk. Sprawdźcie, kto walczy już teraz:

 • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zuzje” Smogulecka (kiedyś Luxuria Astaroth)
 • Marcin Najman – Piotr Piechowiak
 • Wojtek Gola – Marcin „Rafonix” Krasucki
 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Maciek Rataj
 • Jakub „Kubańczyk” Flas – Maciej „L Pro” Łapot
 • Bartosz „Qbik” Kubik – Cyprian „Cypis” Racicki
 • Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula
 • Maciej Szewczyk – „Ambro” Dawid Ambroziak

Nikogo nie powinno dziwić to, że kibiców po raz kolejny mocno elektryzuje występ Marcina Najmana. Celebryta tym razem zmierzy się z kulturystą, a dokładniej z Piotrem Piechowiakiem nazywanym „Bestią”. Bukmacherzy i eksperci nie mają wątpliwości, kto powinien to starcie wygrać. 

FAME MMA 6 kto walczy
FAME MMA 6 kto walczy

Jeżeli macie swoich faworytów, w każdej chwili możecie postawić na ich zwycięstwo na stronie internetowej www.LvBET.pl. Bukmacher LvBET jest oficjalnym partnerem gali FAME MMA 6 i jako jedyny w naszym kraju oferuje bogata ofertę zakładów na marcową galę z udziałem gwiazd YouTube’a i nie tylko. 

Jak obstawiać FAME MMA 6?

Punkty stacjonarne bukmacherów są na ten moment zamknięte (w większości przypadków), dlatego najlepszą opcją do wydaje się być internet. Jak obstawiać FAME MMA 6?

Do postawienia kuponu potrzebne jest nam darmowe konto typerskie, które możemy założyć, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie www.LvBET.pl. Jeżeli wpiszemy w odpowiednią rubrykę kod promocyjny „BETONLINE”, otrzymamy 20 PLN jako bonus bez depozytu, a oprócz tego przy dwóch pierwszych wpłatach do zgarnięcia będziemy mieli nawet 1500 PLN! 

LvBET BONUS NA START
⬇️⬇️⬇️

 • Kod promocyjny „BETONLINE
 • 20 PLN za samą rejestrację! 
 • Do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie
 • Do 500 PLN przy drugiej wpłacie!

A to jeszcze nie wszystko! Bukmacher LvBET dla swoim klientów zorganizował konkurs, w którym do zdobycia jest 1500 PLN na obstawianie! Wszystko, co trzeba zrobić, to skutecznie obstawiać galę FAME MMA 6. Minimalna stawka kuponu kwalifikacyjnego wynosi 20 PLN. 

Lvbet kod promocyjny
Lvbet kod promocyjny

Konkurs na FAME MMA 6 – do zdobycia nawet 1500 PLN!

W ramach promocji brane są pod uwagę kursy ogólne w zakładach na walki FAMME MMA 6. Im wyższe, tym lepiej, gdyż to od ich wartości zależy to, które miejsce w rankingu zdobędzie dany uczestnik i co dzięki temu będzie mógł otrzymać. Nagrodzonych zostanie 10 osób – najmniejsza premia to 50, a największa – aż 1500 zł!

MIEJSCEKWOTA BONUSU
11500
21000
3800
4500
5400
6300
7200
8150
9100
1050

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button