Bez Ryzyka na skoki narciarskie!

Każdy, kto jest zarejestrowany u bukmachera Totalbet, może wykorzystać zakład bez ryzyka na skoki narciarskie. Co należy zrobić, by wziąć udział w promocji specjalnej?

Zakład Bez Ryzyka na skoki narciarskie!
Zakład Bez Ryzyka na skoki narciarskie!

Nie potrzebny jest Totalbet kod bonusowy, by zapisać się do oferty na skoki narciarskie. Wszyscy klienci bukmachera kwalifikowani są automatycznie do tej oferty. Oczywiście, zakład bez ryzyka otrzymuje się po spełnieniu konkretnych wymagań znajdujących się w regulaminie promocji.

Gracz, który chce zagrać bez ryzyka na skoki narciarskie, musi postawić kupon za dokładnie 40 PLN. W kuponie promocyjnym muszą pojawić się zakłady na PŚ w Wiśle. Warunek jest taki, że wszystkie typy muszą zostać rozliczone do dnia 18 listopada!

W ofercie liczą się zakłady na żywo, a także prematch. Kupon promocyjny nie musi zawierać więcej niż jednego zdarzenia, pod warunkiem że dotyczy ono inauguracyjnych konkursów na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Premium Bull to polska strona Bwin? Można legalnie obstawiać?

Na ten moment nie istnieją jeszcze Totalbet punkty naziemne, dlatego też opisywana promocja jest dostępna jedynie przez internet.  Zwrot jaki można otrzymać ma wartość dokładnie 40 PLN!

Jeżeli dopiero chcesz rozpocząć grę w Totalbet, wystarczy, że wypełnisz krótki formularz rejestracyjny. Nie musisz nawet przechodzić od razu przez proces weryfikacji. Bukmacher daje ci na to nawet trzy miesiące! Obstawianie skoków narciarskich może być bardzo opłacalne, jeśli tylko znamy się na tym sporcie.

Rejestracja u legalnego bukmachera dostępna jest na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button