Bukmacher Polscy bukmacherzy Większe wygrane i zakłady specjalne na Black Friday!

Większe wygrane i zakłady specjalne na Black Friday!

Maks
89 views

Black Friday w Forbet to większe wygrane do samego południa, a potem dodatkowe zakłady specjalne, które pozwolą wam zyskać jeszcze więcej, niż na co dzień!

Większe wygrane i zakłady specjalne na Black Friday!

Większe wygrane i zakłady specjalne na Black Friday!

Bukmacher Forbet w tym roku wyjątkowo hucznie obchodzi tak zwany Czarny Piątek. Od 22 listopada daje swoim nowym graczom 20 PLN bez wpłaty, natomiast już 23 listopada będzie można u niego skorzystać aż z dwóch promocji!

Podczas Black Friday 2018 każda z osób zarejestrowana na legalnej stronie Forbet otrzyma szansę na wzięcie udziału w dwóch następujących akcjach bonusowych:

  • Od 6 rano do 12 w południe – 14% wygranych więcej na kupony przedmeczowe oraz live
  • Po 12 w południe – zakłady specjalne Forbet z dobrymi kursami na wyjątkowe wydarzenia!

Obstawianie na żywo. Porady bukmacherskie na 2018

Kiedy pojawi się kolejna promocja bukmacherska na Black Friday? Im bliżej tego dnia, tym więcej ofert w polskich legalnych portalach do obstawiania. Będziemy was informować o każdym konkursie i ofercie specjalnej, które będą godne uwagi!

Pamiętajcie, że z doładowania wygranych można skorzystać więcej niż tylko jeden raz! Nie ma kursu czy stawki minimalnej, które kwalifikowałyby się do tej oferty.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Forbet, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. W formularzu istnieje możliwość podania specjalnego kodu promocyjnego “BETONLINE“!

Chcesz obstawiać legalnie? Aktualna oferta na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image