W STS aż 10.000 PLN do podziału na weekendowe hity piłkarskie!

Bayern Monachium vs Borussia Dortmund, a dzień później Liverpool vs Manchester City. Najbliższy weekend zapowiada się więcej niż emocjonująco – bukmacher STS na tę okazję przygotował specjalny bonus, który łącznie wynosi aż 10.000 PLN!

W STS aż 10.000 PLN do podziału na weekendowe hity piłkarskie!
W STS aż 10.000 PLN do podziału na weekendowe hity piłkarskie!

Bonus 10.000 PLN w STS

W ramach promocji przygotowanej przez STS każdy gracz ma szansę na zdobycie części z puli wynoszącej aż 10.000 PLN. Nagroda główna dzielona jest na równe części między wszystkich typerów, którzy spełnią warunki tej akcji specjalnej.

Hity na weekend wybrane przez STS nie mogły być inne. W sobotę Bayern – BVB, natomiast w niedzielę – starcie Liverpoolu z Obywatelami z Manchesteru. Kto wygra, kto będzie musiał pogodzić się porażką? Kursy pokazują, że wytypowanie tego naprawdę nie należy do prostych czynności!

bukmacher betfan bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus, opinie graczy, freebet

Aby wziąć udział w najnowszej promocji bukmachera STS, należy postawić kupon za dokładnie 21 PLN, w którym znajdą się typy na dwa promocyjne mecze, o których pisaliśmy. Co bardzo ważne, zakład nie może zawierać już żadnych innych spotkań.

Bukmacher STS przyzna nagrodę każdemu, kto poprawnie wytypuje 1X2 w dwóch promocyjnych meczach. Jeden gracz może postawić maksymalnie pięć kwalifikacyjnych kuponów. Im więcej niespodzianek, tym więcej przegranych, a tym samym pokaźniejsza kasa w promocji na konto bonusowe!

10.000 PLN NA HITY WEEKENDU W STS
⬇️⬇️⬇️

  1. Gracz loguje się na www.STS.pl
  2. Stawia kupon za 21 PLN
  3. W kuponie zawiera tylko typy 1X2 na mecze Bayern – BVB oraz Liverpool – Man City
  4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, STS przyzna część z puli wynoszącej aż 10.000 PLN!

Nowi gracze też mają prawo do skorzystania z promocji. Potrzebne jest do tego, oczywiście, darmowe konto typerskie. Aby je założyć, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.STS.pl.

Wszyscy nowo zarejestrowani mogą wykorzystać w STS kod promocyjny – brzmi on BETONLINE i daje na start 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie nawet 1200 PLN!

Mecz Bayern – Borussia za darmo w STS TV!

To jeszcze nie wszystko! Mecz Bayern – Borussia Dortmund pokazany będzie całkowicie za darmo za pośrednictwem usługi STS TV. Wszystko w stu procentach legalnie i bez jakichkolwiek opłat.

Już teraz każdy może sprawdzić, jak oglądać mecze za darmo w internecie. ZOBACZ VIDEO:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button