Bukmacher Legalni bukmacherzy online Tydzień promocji Forbet. Jaki bonus na dziś?

Tydzień promocji Forbet. Jaki bonus na dziś?

Maks
111 views

Już teraz możesz sprawdzić, jaki bonus czeka na ciebie u bukmachera Forbet. Do zgarnięcia są przeróżne prezenty – premie, doładowania wygranych i zwroty! Miałeś już okazję sprawdzić tydzień promocji Forbet?

Tydzień promocji Forbet. Jaki bonus na dziś?
Tydzień promocji Forbet. Jaki bonus na dziś?

Codzienne promocje bukmacherskie

Siedem dni, a w trakcie ich trwania oferty specjalne. Wszystko rozpoczyna się w poniedziałek i trwa do niedzieli. Forbet od razu ujawnił jakie prezenty przygotował na poszczególne doby, dzięki czemu można w odpowiedni sposób przygotować się na wszystkie premie.

Chcesz dowiedzieć się jaki bonus na dziś czeka na ciebie po zalogowaniu na konto u legalnego bukmachera Forbet? Poniżej znajdziesz rozpiskę, która jest świetną “ściągawką”! I jak, na który z bonusów najbardziej nie możesz się doczekać?

forbet bonus kod promocyjny
forbet bonus kod promocyjny

Forbet kalendarz promocji 2019:

  • Poniedziałek – 50% bonusu od wpłaty aż do 200 PLN
  • Wtorek – Powiększone wygrane o 12% w godzinach 15.00-21.00
  • Środa – 20 PLN na Sporty Wirtualne Forbet
  • Czwartek – 25 PLN za zagranie kuponu za min. 100 PLN
  • Piątek – 12% więcej wygranych od 6.00-12.00
  • Sobota-niedziela – Najwyższe kursy na Ekstraklasę

Bonusy na każdy dzień!

Do korzystania z oferty nie potrzeba niczego poza darmowym kontem na stronie legalnego bukmachera Forbet. Jeżeli nie jesteś jeszcze u niego zarejestrowany, możesz to zmienić nawet i teraz!

Bonus powitalny Forbet to na ten moment 1200 PLN + 50 PLN, które można odebrać wykorzystując Forbet kod promocyjny. Warto mieć na uwadze, że hasło “BETONLINE” może być podane jedynie przy zapisywaniu się do bukmachera!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550
close-image