Piątkowe obstawianie bez podatku w eWinner

Jest sposób na to, by zdobywać wygrane powiększone o 14 procent. W każdy piątek marka eWinner proponuje graczom obstawianie bez podatku. Już teraz można sprawdzić, jak to działa w praktyce.

Piątkowe obstawianie bez podatku w eWinner
Piątkowe obstawianie bez podatku w eWinner

Aplikacja eWinner – obstawianie bez podatku!

W ofercie bukmachera eWinner znajdziemy bardzo wiele bonusów oraz sposobów na powiększenie wygranych. Każdego dnia można tutaj zdobywać więcej przy stawianiu na koszykówkę czy e-sport, natomiast w piątki w określonych godzinach każdy spełniający warunki kupon AKO to bonus 14%!

Co trzeba zrobić, by skorzystać z akcji bez podatku? Najważniejsza wiadomość jest taka, że tylko i wyłącznie eWinner aplikacja mobilna jest w tym przypadku brana pod uwagę. Nie można kuponu promocyjnego postawić na tradycyjnej stronie internetowej. Na szczęście, program na urządzenia mobilne jest do pobrania bez jakichkolwiek opłat i to w każdej chwili.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jak działa promocja bez podatku w eWinner? Oto najważniejsze fakty:

  • Każdy, kto ma konto u tego bukmachera, może z niej skorzystać
  • Bonus jest dostępny tylko w aplikacji mobilnej
  • Premia to 14% wygranych więcej
  • Liczy się kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami o kursie każdego co najmniej 1.30

Wygrane większe o 14 procent. Jak odebrać?

W przypadku bonusu bez podatku wszystko odbywa się automatycznie. Gracz zawiera określony zakład, a w nim współczynnik automatycznie zmienia się na 1.00. Do oferty nie trzeba się zapisywać i jest ona ważna co tydzień, w każdy piątek.

Uwaga! Bonusy bez podatku można stawiać tylko i wyłącznie między godziną 12.00 a 18.00. Kupony zagrane w innym czasie, nawet jeśli spełniające warunki określone w regulaminie promocji, nie dadzą większych wygranych. Współczynnik zmienia się tylko przy odpowiednich kuponach zagranych w danym czasie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

eWinner bez podatku. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Promocje eWinner bez podatku bardzo mocno chwalone są przez graczy. Wystarczy sprawdzić kilka losowych opinii w internecie, by przekonać się, że mówimy o bukmacherze godnym zaufania. Co najważniejsze, działa w stu procentach legalnie, dlatego też można bez żadnego problemu korzystać z jego usług i nie bać się o to, że łamie się przepisy.

Oferta piątek bez podatku dostępna będzie do odwołania. Warto śledzić na bieżąco nasz portal, by aktualnie otrzymywać szczegóły na ten temat.

Jeżeli ktoś nie ma konta w eWinner, a chce typować mecze bez podatku, może dokonać rejestracji w dowolnym momencie, wchodząc na www.eWinner.pl. Limitowany kod promocyjny to słowo „BETONLINE„, a bonus powitalny to 110 złotych jako zakład bez ryzyka oraz nawet 500 zł doładowania po drugiej wpłacie na konto typerskie.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button