Obstawianie FAME MMA 12 hitem sieci. Na kogo typuje się najczęściej?

Nie brakuje chętnych do tego, by grać typy na FAME MMA 12. Obstawianie tej gali jest prawdziwym hitem wśród polskich graczy. Kto jest największym faworytem, gdzie obstawiać i jak zdobyć bonus na granie pewniaków?

Obstawianie FAME MMA 12 hitem sieci. Na kogo typuje się najczęściej?
Obstawianie FAME MMA 12 hitem sieci. Na kogo typuje się najczęściej?

Typy na FAME MMA 12. To musisz wiedzieć!

Galę FAME MMA 12 zaplanowano na 20 listopada 2021 roku, czyli najbliższą sobotę. Początek będzie miał miejsce o godzinie 20, a tym razem imprezę postanowiono zorganizować w trójmiejskiej Ergo Arenie, która gościła już wielu fighetów przeróżnych organizacji, w tym KSW.

Aby grać typy na FAME MMA 12 nie trzeba łamać prawa, gdyż w naszym kraju działają legalne firmy bukmacherskie z odpowiednimi zezwoleniami Ministerstwa Finansów. Jeden z nich jest nawet sponsorem najbardziej znanego eventu freak fightowego, a jest to www.Betclic.pl, gdzie można obstawiać każde starcie wpisane do karty walk FAME MMA 12.

Typerów oraz kibiców najbardziej elektryzuje walka Murański – Tańcula oraz stanie wieczoru, w którym Don Kasjo sprawdzi się w walce bokserskiej z Marcinem Wrzoskiem, byłym mistrzem wagi piórkowej KSW. W akcji znów będzie można zobaczyć Kamilę Wybrańczyk, czyli narzeczoną Artura Szpilki, a zadebiutować w oktagonie ma Krzysztof Radzikowski – były strongman, który dla wielu ma szansę stać się „Pudzianowskim z FAME MMA”.

sts kod promocyjny 2021
sts kod promocyjny 2021

Obstawianie gali FAME MMA 12. Na kogo stawia się najwięcej?

Nie zawsze gra się przede wszystkim typy, które pozwalają zarobić najwięcej. Istotne jest przede wszystkim trafienie zakładów, więc dlatego im bardziej popularny typ, tym większe prawdopodobieństwo, iż będzie on trafny. Nikt nie typuje przecież w zakładach bukmacherskich po to, by stracić pieniądze.

Bukmacher Betclic publikuje na bieżąco procentowe wartości tego, jak rozkładają się zakłady na konkretne wydarzenia. Tym samym wiadomo, w których pojedynkach nie przewiduje się niespodzianki, a gdzie głosy dotyczące potencjalnego zwycięzcy są bardzo podzielone.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli ktoś szuka murowanych faworytów, wydaje się, że powinien patrzeć na typy, które wybiera przynajmniej 75% wszystkich zarejestrowanych w Betclic i obstawiających FAME MMA. Wbrew pozorom, można takie znaleźć.

Mało kto daje szanse na sukces Jakubowi Kaczmarskiemu, który podczas FAME MMA 12 skrzyżuje rękawice z Adrianem Wieliczko. Wygrać też powinien Patryk „Ryba” Karaś i Kamila Wybrańczyk. W innym pojedynku pań również trudno spodziewać się niespodzianki – Zusje powinna łatwo poradzić sobie z Martą Rentel.

Pewniaki na FAME MMA 12. Które walki postawić na kuponie?

Podzielone są głosy co do tego, kto zwycięży w głównej walce wieczoru. Chociaż to kursy na Marcina Wrzoska są niższe, w zasadzie 50 na 50 kuponów na main event to typowanie „Don Kasjo”, a nie jego rywala. Podobne proporcje, chociaż z większa przewagą jednej strony, znajdziemy przy typach na pojedynek Adriana Polańskiego z Maksymilianem Wiewiórką. Nieco większym faworytem jest ten drugi.

Gala FAME MMA 12 - obstawianie walk
Gala FAME MMA 12 – obstawianie walk

Jakie są pewniaki na FAME MMA 12? Z analizy tego, co publikowane jest na forach, grupach na Facebooku i innych, wydaje się, że dać zarobić powinny następujące zakłady:

  • wygra Adrian Wieliczko
  • wygra Piotr „Ryba” Karaś
  • wygra Maciej „Szewcu” Szewczyk
  • wygra Kamila Wybrańczk
  • wygra Zusje
  • wygra Piotr „Bestia” Piechowiak
  • wygra Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Wystarczy postawić na nazwiska wymienione powyżej, by mieć szansę na zarobienie prawie 2300 złotych za stawkę 230 zł. Oczywiście, im więcej ktoś zdecyduje się postawić, tym pokaźniejszą kwotę będzie mógł zgarnąć.

Bonus na FAME MMA 12. Jaki kod promocyjny w Betclic?

Tylko i wyłącznie na stronie internetowej www.Betclic.pl typować można galę FAME MMA 12. Kto nie jest zarejestrowany u tego bukmachera, otrzymać może na dobry początek nawet 550 złotych zwrotu. Cashback jest przyznawany dla każdego, a można dodatkowo na start wpisać przygotowany kod promocyjny, który brzmi „KOD550„.

Jak działa cashback? Gracz po rejestracji stawia kupon i w przypadku nietrafienia go, otrzymuje pełny zwrot zagranej stawki. W ten sposób może dostać na konto z powrotem nawet 550 złotych. Oczywiście, można też postawić mniej, np. wspomniane już 230 zł.

Betclic to jeden z bukmacherów, u których znajdziemy bogatą ofertę na mieszane sztuki walki. MMA typować można również między innymi na www.STS.pl, gdzie nie tylko do stawiania są zakłady, ale również istnieje możliwość oglądania w STS TV darmowych transmisji wideo z gal UFC, czyli największej organizacji MMA na świecie. Występują w niej także Polacy i pojedynki z ich udziałem również tutaj zobaczymy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by do kuponu zawierającego typy na FAME MMA 12 dodać także propozycje z innych rozgrywek sportowych. W ten weekend sporo działo się będzie chociażby w piłce nożnej, tak więc typujący na pewno będą bez większych problemów znaleźć dla siebie jakieś interesujące zakłady.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button