Mundial w Polsce – typuj wyniki w SuperBet zakłady online

Nasz kraj zorganizował EURO 2012 w piłce nożnej, wielokrotnie gościł największe siatkarskie imprezy, a teraz nadszedł czas na Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych. Najlepsi szczypiorniści powalczą na polskich i szwedzkich parkietach o miano najlepszej reprezentacji globu już na początku 2023 roku.

mundial superbet

Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych to wielkie wydarzenie!

Nie ulega żadnym wątpliwościom fakt, że organizacja tak ogromnego przedsięwzięcia, jakim są Mistrzostwa Świata, wzbudza wielkie emocje wśród kibiców. Polska będzie współorganizatorem tego wydarzenia razem ze Szwecją. W naszym kraju turniej odbędzie się w czterech halach zlokalizowanych w czterech miastach. Oto one:

  •         Tauron Arena w Krakowie,
  •         Spodek w Katowicach,
  •         Ergo Arena w Gdańsku,
  •         ORLEN Arena w Płocku.

Impreza rozpocznie się 11 stycznia 2023 roku w Katowickim Spodku, w którym zmierzą się reprezentacje Polski i Francji. Mundial w piłce ręcznej zakończy się 29 stycznia finałem w Sztokholmie. Wyniki wszystkich meczów możesz typować w SuperBet zakłady online.

Kto najwięcej razy triumfował w Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej?

Rekordzistami pod względem triumfów w Mistrzostwach Świata piłkarzy ręcznych są Francuzi. Trójkolorowi sześciokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. Takiej sztuki dokonali w latach: 1995, 2001, 2009, 2011, 2015 i 2017. W Polsce i Szwecji Francuzi również będą zaliczani do grona największych faworytów. Motywacje będą mieli ogromną, ponieważ na ostatnich Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Egipcie dwa lata temu zajęli czwarte miejsce.

Nazwa reprezentacjiLiczba tytułów
Francja6
Szwecja4
Rumunia4
Rosja3
Niemcy3
Dania2
Hiszpania2
Chorwacja1
Czechosłowacja1
Jugosławia1

Występy Polaków na handballowych mundialach

Trzeba docenić, że polska kadra potrafiła wracać z najważniejszej reprezentacyjnej imprezy z medalem. Sztuki tej udało się dokonać czterokrotnie. W trzech przypadkach zdobyli medal w kolorze brązowym. Taka sytuacja miała miejsce najpierw w 1982 roku na niemieckim parkietach, później w 2009 na chorwackich halach, a następnie w 2015 roku w Katarze.

Raz natomiast reprezentacja Polski była wicemistrzem świata. W 2007 roku we wielkim finale w Kolonii lepsi okazali się Niemcy, którzy przed własną publicznością wygrali 29:24. Nie zmienia to jednak faktu, iż polscy szczypiorniści osiągnęli wtedy gigantyczny – i do tej pory największy – sukces w Mistrzostwach Świata.

Kto faworytem do złota w 2023 roku?

Z pewnością wyżej wspomniana reprezentacja Francji będzie mocno liczyła się w walce o złoto. Spore szanse mają także współorganizatorzy Szwedzi oraz obrońcy tytułu Duńczycy. Nigdy nie można też lekceważyć takich drużyn jak Hiszpanie, Niemcy, Norwegowie, Islandczycy, czy Chorwaci. Afrykańscy kibice natomiast wiążą duże nadzieje z występem mocnej kadry Egiptu. Co więcej, wiele innych reprezentacji także ostrzy sobie zęby na udany występ na mundialu w 2023 roku, a my liczymy na udany występ Polaków. Do typowania rozstrzygnięć na tej imprezie zapraszamy na stronę SuperBet zakłady online.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button