Mecz z Włochami ze zwrotem 20 PLN w Milenium!

Reprezentacja Polski zmierzy się w niedzielę z Włochami w trzecim już meczu w Lidze Narodów UEFA. Bukmacher legalny Milenium przygotował na to spotkanie wyjątkową ofertę specjalną!

Mecz z Włochami ze zwrotem 20 PLN w Milenium!
Mecz z Włochami ze zwrotem 20 PLN w Milenium!

Promocja dostępna tylko i wyłącznie w dniu 14 października i obowiązuje na spotkanie Biało-Czerwonych z Włochami, którego początek zaplanowano na godzinę 20.45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz być zarejestrowany na www.Milenium.pl. Założenie konta jest darmowe i zajmuje tylko chwilę. Aktualny kod bonusowy Milenium to: „BETONLINE„.

W ramach oferty każdy uczestnik może otrzymać pełny zwrot stawki od przegranego kuponu z typem na spotkanie Polaków. Kwalifikują się do niej tylko i wyłącznie zakłady zagrane za kwotę 20 PLN – i to właśnie taką samą sumę można otrzymać w formie cashbacku.

Nie trzeba zapisywać się do tej promocji. Klient bukmachera Milenium musi jednak 14 października postawić łącznie co najmniej 40 PLN, by zostać zakwalifikowanym do zwrotu.

kursy na polska włochy
kursy na polska włochy

Na jedno konto gracza przypada maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie – nie trzeba się o nie upominać czy zgłaszać w konkretny sposób.

Tylko pierwszy kupon zagrany za 20 PLN w tę niedzielę (14 października) będzie brany pod uwagę! Zwrot nie jest zatem przyznawany od pierwszej porażki dnia, a ewentualnej porażki w pierwszym kuponie!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button