Liga Narodów UEFA. Obstawianie i bonus w LV BET!

Na początek Ligi Narodów UEFA marka bukmacherska LV BET przygotowała dla swoich graczy bonus pieniężny w wysokości 200 PLN. Dodatkowe środki mogą odebrać nie tylko nowi typerzy!

Liga Narodów UEFA. Obstawianie i bonus w LV BET!
Liga Narodów UEFA. Obstawianie i bonus w LV BET!

Liga Narodów to zupełnie nowy projekt federacji UEFA, który ma kibicom wynagrodzić długą przerwę między mistrzostwami świata oraz Europy, a także eliminacjami do nich. Reprezentacja Polski w pierwszym meczu tej imprezy zmierzy się z Włochami.

Aktualne kursy na Ligę Narodów znajdziesz na www.LvBET.pl!

Legalny bukmacher LV BET przygotował 200 PLN dla wszystkich graczy chcących sprawdzić obstawianie Ligi Narodów w praktyce. Aby odebrać dodatkowe środki, wystarczy dokonać wpłaty na swoje konto bukmacherskie w wysokości co najmniej 25 PLN.

W promocji na LN nie są potrzebne aktualne kody promocyjne. Jeżeli macie już konto w LV BET, wystarczy, że spełnicie podane wyżej warunki dotyczące depozytu. Jednocześnie musicie mieć na uwadze, iż promocje bukmacherskie są dostępne tylko i wyłącznie do dnia 9 września.

Każdy uczestnik akcji ma prawo do odebrania tylko jednego doładowania konta. Trzeba podkreślić, że regulamin nie nakłada na graczy obowiązku grania za dodatkowe pieniądze na spotkania rozgrywane w ramach Ligi Narodów. Mogą być zatem wydane także na obstawianie innych meczów z piłki nożnej, a nawet mniej popularnych dyscyplin sportowych.

Chcecie być informowani na bieżąco o innych promocjach, nie tylko z okazji Ligi Narodów? Pamiętajcie, by zapisać się do naszych powiadomień. Obiecujemy dawać znać tylko o tym, co najważniejsze! :)


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button