Kto walczy na FAME MMA 5? Karta walk, gdzie oglądać i obstawiać?

W październiku miłośników freak fightów czeka gala FAME MMA 5. Kto będzie podczas nie walczył, gdzie obstawiać przygotowane przez organizatorów pojedynki?

Kto walczy na FAME MMA 5? Karta walk, gdzie oglądać i obstawiać?

FAME MMA 5 – kto będzie walczył?

Karta walka Fame MMA 5 to coś, o czym mówi się ostatnio naprawdę dużo, a im bliżej gali, tym zainteresowanie będzie jeszcze większe. Chociaż oficjalnie mało kto do tego się przyzna, freak fighty mają to do siebie, że po prostu chętnie są oglądane.

Kibice mogą jeszcze nie wiedzieć, kto walczy na Fame MMA 5, ponieważ karta walk dopiero od niedawna ogłoszona jest w pełnej okazałości. Trzeba też mieć na uwadze, iż niektóre pojedynki mogą zostać anulowane. Mówimy tutaj w końcu o amatorach, którzy niekoniecznie muszą wytrzymać przygotowania do swoich występów.

bukmacher betfan opinie 2019
Polski bukmacher Betfan – opinie graczy, kod promocyjny na bonus

Walka wieczoru to pojedynek Bonus BGC vs Marcin Najman. Żadnego z tych panów raczej nikomu szczególnie przedstawiać nie trzeba. I chyba nikt też nie miał wątpliwości, że „El Testosteron” na poważnie mówił o zakończeniu kariery wojowniczej.

Gdzie obstawiać walki FAME MMA 5? Zakłady bukmacherskie online

Inna walka, która bez wątpienia nie będzie mogła narzekać na brak rozgłosu, to występ Ewelony z Esmeraldą Godlewską. Czy ta druga po ostatniej porażce podniesie się i pokaże się z lepszej strony? A może znów czeka nas krótki fight, który zakończy się po parunastu sekundach?

  • Bonus BGC vs. Marcin Najman
  • Marcin Malczyński vs. Marek „Adbuster” Hoffman (o pas wagi średniej)
  • Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (super freak fight)
  • Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik (o pas wagi półśredniej)
  • Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak
  • Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew

Obstawianie FAME MMA 5 dostępne będzie na pewno przede wszystkim u bukmachera LV BET. To oficjalny partner gali, a więc trudno zakładać, by kursy na event miały się u niego nie pojawić. Czy inni legalni bukmacherzy też zdecydują się na dodanie FAME MMA 5 do oferty? Czas pokaże, ale na pewno warto śledzić tę sprawę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button