KSW 65 w Viaplay. Komentatorzy gali – kogo usłyszymy?

Juz 18 grudnia w Gliwicach odbędzie się KSW 65. Po raz pierwszy kibice będą mogli obejrzeć tego typu wydarzenie w Viaplay. Jacy komentatorzy zostali oddelegowani do przeprowadzenia relacji z oktagonu, co już na ten temat wiadomo?

KSW 65 w Viaplay. Komentatorzy gali - kogo usłyszymy?
KSW 65 w Viaplay. Komentatorzy gali – kogo usłyszymy?

KSW 65 w Viaplay. Cena, jakość, jak obejrzeć?

Gale KSW pokazywane były od samego początku istnienia w telewizji Polsat. Początkowo w otwartym kanale oraz sportowych programach tej stacji, a potem już we współpracy przeprowadzono relacje oparte na systemie PPV. To KSW stało się prekursorem płatnych transmisji sportowych w naszym kraju. Początkowo nie były one przyjęte z entuzjazmem, jednak z czasem zyskały na popularności tak bardzo, że obecnie żadna gala MMA o dużej skali nie oferuje już transmisji bezpłatnych.

Wiadomo już jednak na sto procent, że począwszy od gali KSW 65, imprezy organizowane przez największą polską federację MMA obejrzeć będzie można za pośrednictwem Viaplay. Dla kibiców to spora zmiana, ale też i nadzieja na to, że co nieco w kwestii transmisji ze sportów walki się zmieni. Modyfikacji już teraz uległa chociażby cena i to na korzyść oglądających!

sts kod promocyjny 2022
sts kod promocyjny 2022

Miesięczny abonament Viaplay pozwala na oglądanie filmów, seriali, a także sportu – Bundesligi online, meczów Ligi Europy czy także właśnie KSW. Taki pakiet kosztuje 34 złote, chociaż można spotkać liczne promocje, które obniżają ten abonament. Jak nietrudno zauważyć, transmisje KSW w Viaplay to kwota mniejsza od tej, jaką trzeba było płacić za standardowe KSW w formacie PPV, które oferowało wirtualny bilet w cenie 40 zł.

Niestety, dużo mówi się o tym, że KSW 65 Viaplay jakość nie będzie tym, co będzie można pochwalić. I rzeczywiście – gala ma być pokazywana jedynie w rozdzielczości 720p, co w dobie powszechnie występujących telewizorów 4K nie jest szczególnie imponujące.

Viaplay komentatorzy KSW. Kto zrelacjonuje galę numer 65?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Z racji tego, że Polsat nie będzie już współpracował z KSW przy relacjach z gal, trzeba było spodziewać się tego, iż zmienią się komentatorzy. Duet Janisz Jurkowski w Viaplay się nie pojawi, dlatego też zabraknie wielu charakterystycznych zwrotów, które kochało wielu fanów MMA w naszym kraju.

W KSW stoją przed dużym wyzwaniem, by sprostać oczekiwaniom kibiców pod względem komentarza gal. Z platformą Viaplay związany jest od pewnego czasu Mateusz Borek, który miał już okazję poprowadzić konferencję prasową przed KSW 65. Oficjalnie nie podano, jaką będzie pełnił funkcję przy Konfrontacjach Sztuk Walki, ale można spodziewać się tego, iż będzie gospodarzem eventów – powita widzów w klatce, będzie przeprowadzał wywiady na gorąco itp.

Niestety, na ten moment nie wiadomo, jacy podczas KSW 65 komentatorzy będą pracować. Nie można wykluczyć na pewno tego, że relacje przez jakiś czas usłyszymy z ust wielu osób i dopiero po jakimś czas dwie osoby dostaną angaż na stałe przy kolejnych galach.

A eksperymentów Viaplay będzie mogło przeprowadzić sporo, bo KSW na mocy współpracy z tą platformą zobowiązało się do organizowania średnio jednej gali na miesiąc, a dokładnie 12 w roku. Będziemy więc świadkami naprawdę wielu interesujących eventów. Już szumnie zapowiadane styczniowe KSW 66 zapowiada się świetnie wraz z powracającym do klatki Michałem Materlą. W lutym z kolei nieoficjalnie mówi się, iż możemy być świadkami kolejnego starcia z udziałem Mariusza Pudzianowskiego.

Viaplay a KSW 65. Czy jest bezpłatny okres próbny albo darmowa subskrypcja?

KSW w Viaplay - szczegóły dla kibiców
KSW w Viaplay – szczegóły dla kibiców

To, jakie pojawiają się w sieci na KSW 65 typy zdaje się pokazywać najlepiej, że w Gliwicach rozegrane zostaną bardzo wyrównane pojedynki. To wiele osób powinno zachęcić do wykupienia dostępu do platformy Viaplay, ale jesteśmy pewni, że znajdą się i tacy, którzy nie będą ufać nowemu projektowi i poszukają drogi pozwalającej na wypróbowanie usługi.

Czy będzie dostępna KSW 65 darmowa subskrypcja Viaplay? Nic na ten temat nie wiadomo, ale raczej nie. Stali widzowie KSW TV będą musieli po prostu przenieść się w nowe miejsce.

Warto wspomnieć, że dla KSW wejście do rodziny Viaplay to spora szansa na to, by wzbudzić zainteresowanie galą kibiców z wielu rynków europejskich. Ten serwis streamingowy działa bowiem w całej Skandynawii, a średnio raz na kwartał ma uruchamiać usługę w kolejnych krajach. Obecnie szykowana jest premiera Viaplay w Holandii.

Jeżeli ktoś liczył na to, że będzie mógł na KSW 65 okres próbny Viaplay wykorzystać, to będzie czuł się zawiedziony tym, że od końcówki listopada nie ma już takiej możliwości w przypadku tej usługi. To oznacza, że widzom nie dało się żadnej możliwości na to, by obejrzeć KSW 65 za darmo. Na szczęście, koszt 34 PLN nie wydaje się być pokaźny, jeśli weźmiemy pod uwagę, że w ten cenie otrzymuje się dostęp nie tylko do sportu, ale także do stale powiększającej się kolekcji filmów i seriali – zarówno tych klasycznych, jak i ekskluzywnych.

Pierwsze KSW w Viapaly na pewno idealne nie będzie. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wyciągnięte zostaną na przyszłość odpowiednie wnioski i kibice w Polsce będą mogli cieszyć się z dobrej jakościowo transmisji z największych imprez MMA.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button