Bukmacher Legalny bukmacher Konkurs bukmacherski Fortuna. Wygraj Huawei P9 i 300 PLN!

Konkurs bukmacherski Fortuna. Wygraj Huawei P9 i 300 PLN!

Maks
801 views

Konkurs bukmacherski u legalnego bukmachera Fortuna. Obstawiaj Wirtualne Sporty z poziomu aplikacji mobilnej i weź udział w grudniowej zabawie z wyjątkowymi nagrodami, nowoczesnymi smartfonami marki Huawei oraz doładowaniami kont w wysokości 300 PLN! 

Konkurs bukmacherski! Wygraj Huawei P9 i 300 PLN!

W zabawie bierze udział każdy gracz zarejestrowany w Fortunie, który do 26 grudnia postawi co najmniej 10 zakładów na mobilne Wirtualne Sporty. Każdy kupon konkursowy musi mieć stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN, a kurs jednego kuponu nie może być niższy niż 1.60.

Konkurs wygra aż 30 osób z najwyższymi wygranymi w pojedynczym kuponie (liczą się zarówno AKO, jak i SOLO!). Pierwszych 20 uczestników otrzyma nagrodę rzeczową w postaci najnowszej generacji telefonu, natomiast 10 – bonus gotówkowy w wysokości 300 PLN na obstawianie w Fortunie!

Wirtualne sporty Fortuna to wyjątkowa zabawa. Można dzięki niej, bez konieczności siadania przed komputerem, obstawiania mobilnie piłki nożnej, tenisa, żużla, a nawet wyścigów psów i koni. Wszystko to na wirtualnych arenach, gdzie nie ma miejsca na błędy sędziowskie i inne nieprzyjemne niespodzianki znane z życia.

Konkurs trwa do 26 grudnia. A jeżeli jeszcze nie macie konta w Fortunie, wypełnijcie formularz rejestracyjny, by otrzymać na start darmowe 100 PLN + 400 PLN od depozytu!

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550
close-image