Konkurs bukmacherski Fortuna. Wygraj Huawei P9 i 300 PLN!

Konkurs bukmacherski u legalnego bukmachera Fortuna. Obstawiaj Wirtualne Sporty z poziomu aplikacji mobilnej i weź udział w grudniowej zabawie z wyjątkowymi nagrodami, nowoczesnymi smartfonami marki Huawei oraz doładowaniami kont w wysokości 300 PLN! 

Konkurs bukmacherski! Wygraj Huawei P9 i 300 PLN!

W zabawie bierze udział każdy gracz zarejestrowany w Fortunie, który do 26 grudnia postawi co najmniej 10 zakładów na mobilne Wirtualne Sporty. Każdy kupon konkursowy musi mieć stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN, a kurs jednego kuponu nie może być niższy niż 1.60.

Konkurs wygra aż 30 osób z najwyższymi wygranymi w pojedynczym kuponie (liczą się zarówno AKO, jak i SOLO!). Pierwszych 20 uczestników otrzyma nagrodę rzeczową w postaci najnowszej generacji telefonu, natomiast 10 – bonus gotówkowy w wysokości 300 PLN na obstawianie w Fortunie!

Wirtualne sporty Fortuna to wyjątkowa zabawa. Można dzięki niej, bez konieczności siadania przed komputerem, obstawiania mobilnie piłki nożnej, tenisa, żużla, a nawet wyścigów psów i koni. Wszystko to na wirtualnych arenach w eFortuna, gdzie nie ma miejsca na błędy sędziowskie i inne nieprzyjemne niespodzianki znane z życia.

Konkurs trwa do 26 grudnia. A jeżeli jeszcze nie macie konta w Fortunie, wypełnijcie formularz rejestracyjny, by otrzymać na start darmowe 100 PLN + 400 PLN od depozytu!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button