Konkurs bukmacherski Forbet. 10000 PLN do wygrania!

Najnowszy konkurs bukmacherski Forbet to okazja do zdobycia nawet 10000 PLN na obstawianie meczów! Poznaj już teraz szczegóły ligi typerów na Wirtualne Sporty!

Konkurs bukmacherski Forbet. 10000 PLN do wygrania!
Konkurs bukmacherski Forbet. 10000 PLN do wygrania!

Forbet konkurs bukmacherski

Promocja obowiązuje do dnia 11 lutego 2019 roku. Bierze się w niej pod uwagę kupony na Wirtualne Sporty, które zagrane zostaną postawione na oficjalnej stronie internetowej Forbet bądź aplikacji mobilnej dla graczy.

Uwaga! Punkty naziemne Forbet nie kwalifikują się do opisywanej oferty. Oznacza to, że jedynie gra online w tradycyjny sposób pozwala nam na zgarnianie punktów niezbędnych do zajmowania miejsc w rankingu promocji.

https://legalnybukmacher.net.pl/legalni-bukmacherzy-2019-gdzie-mozna-obstawiac-w-polsce/

Forbet przygotował dla graczy aż sto nagród rzeczowych. Najlepsza dziesiątka może liczyć na pokaźne nagrody pieniężne oraz gadżety takie jak smartwatche czy bonusy na obstawianie sportu!

Organizator konkursu raz na tydzień aktualizuje klasyfikację generalną, dzięki czemu każdy może regularnie sprawdzać, na jakim miejscu w tabeli się znajduje i co dokładnie musi zrobić, by być jeszcze wyżej i mieć szansę na jeszcze atrakcyjniejsze nagrody.

Rejestracja i bonus w Forbet

Forbet nalicza punkty za każde zdarzenie zagrane na kuponie bukmacherskim. Im więcej typów postanowisz postawić, tym lepiej dla ciebie i twojego dorobku konkursowego!

Pamiętaj, że tylko konto na stronie internetowej umożliwia ci wzięcie udziału w tej zabawie. Nasz ranking bukmacherów wysoko ocenia markę Forbet, dlatego jeżeli jeszcze nigdy w niej nie grałeś, może warto spróbować? ;)

W chwili obecnej przy rejestracji w Forbet można wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„. Wszystko to tylko przez limitowany czas!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button