Fortuna: obstawianie KSW 54 z bonusem 20000 PLN!

Legalny bukmacher Fortuna przygotował dla graczy specjalny bonus na obstawianie KSW 54. Do zgarnięcia jest aż 20000 PLN! W jaki sposób można zdobyć kasę? To coś przygotowane dla prawdziwych ekspertów!

Fortuna: obstawianie KSW 54 z bonusem 20000 PLN!
Fortuna: obstawianie KSW 54 z bonusem 20000 PLN!

Bonus od Fortuny tylko dla najlepszych!

Oferta specjalna od legalnego bukmachera Fortuna została przygotowana z myślą o osobach, które lubią prawdziwe typerskie wyzwania. Nie trzeba się do niej zapisywać, a wszystko, co należy zrobić, to postawić jeden kupon za co najmniej 5 złotych. Wszystkie czynności kwalifikacyjne można wykonać na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

W ramach promocji specjalnej bukmacher Fortuna przyznaje graczom bonus za obstawianie walk KSW 54. Gala rozpoczyna się w dniu 29 sierpnia o godzinie 20, tak więc zakłady muszą być postawione przed tym czasem.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Uczestnik promocji ma szansę zdobyć 20.000 PLN lub część tej puli, jeśli okaże się, że warunki spełni więcej niż jedna osoba. Oczywiście, do bonusu doliczana jest jeszcze standardowa wygrana, której wartość uzależniona jest od zagranych kursów oraz postawionej stawki.

Oferta specjalna dostępna jest na www.eFortuna.pl, jednak kupon promocyjny można zagrać także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Fortuna na telefony i tablety jest do pobrania całkowicie za darmo i działa bez problemu na wszystkich urządzeniach pracujących na systemach Android oraz iOS.

Jesteś ekspertem od MMA? Udowodnij to na KSW 54!

KSW 54 to długo wyczekiwana impreza, podczas której zobaczymy aż osiem pojedynków w oktagonie. Fani nie tylko nie mogą doczekać się debiutu Ugonoha, ale również ciekawi są występu chociażby Mateusza Gamrota. Faworytów niektórych starć nietrudno jest wskazać, co nie znaczy, że obstawianie tej imprezy będzie przysłowiową bułką z masłem.

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl znaleźć można zakładkę „EKSPERT+”, w której znajdują się zakłady na KSW 54. Zadaniem uczestnika opisywanej promocji jest postawienie zakładów na wszystkie punkty oferty dostępnej we wspomnianym już dziale.

Trudność polega na tym, że obstawia się nie zwycięzców, a sposób zakończenia walki. Musimy zagrać, czy dany pojedynek rozstrzygnięty zostanie decyzją sędziów, przez nokaut itp.

W przypadku, gdy kilka osób poprawnie wytypuje wszystkie warianty, bukmacher Fortuna podzieli nagrody na równe części i przekaże każdemu z uczestników. W przypadku czterech osób będzie to, na przykład, po 5000 złotych.

Fortuna Ekspert+ na KSW 54
Fortuna Ekspert+ na KSW 54

Nowi gracze w Fortunie dostają ponad 2000 PLN na dzień dobry!

Osoby zarejestrowane u bukmachera Fortuna mogą już teraz przystąpić do promocji na KSW 54 online. Ci, którzy jeszcze konta nie posiadają, mogą zmienić to w kilka chwil, wchodząc na www.eFortuna.pl i wypełniając krótki formularz rejestracyjny.

Zapisywanie się do bukmachera to kwestia kilku chwil. Aktywny Fortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a dla nowych klientów przygotowano nie jeden, nie dwa, ale aż trzy prezenty powitalne! Jednym z nich jest dobrze oceniany bonus bez depozytu!

  • 20 PLN za założenie konta
  • 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie
  • zakład bez ryzyka 200 PLN

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button