Forbet Be Active – bonusy dla aktywnych graczy!

Graj w czerwcu u bukmachera Forbet i odbieraj bonusy za swoją aktywność. Do zdobycia jest nawet 1000 PLN, a wszystko, co należy zrobić, to obstawiać mecze!

Forbet Be Active - bonusy dla aktywnych graczy!
Forbet Be Active – bonusy dla aktywnych graczy!

Forbet zakłady na czerwiec 2019

Legalny bukmacher Forbet rozpoczął promocję Be Active wraz z pierwszym dniem czerwca. Akcja potrwa dokładnie do końca tego miesiąca, a nagrody przewidziane w regulaminie może otrzymać każda osoba zarejestrowana na stronie organizatora.

Jeżeli chcesz zgarnąć bonus, wystarczy, iż będziesz aktywnie działał w Forbet. Każdego dnia musisz zagrać za co najmniej 50 PLN, by doba została ci zaliczona. Im więcej aktywnych dni, tym pokaźniejszy bonus!

Totolotek bonus bez wpłaty
Totolotek bonus bez wpłaty

Bonus Be Active

  • 10 dni aktywnych – 100 złotych bonusu
  • 20 dni aktywnych – 300 złotych bonusu
  • 30 dni aktywnych – 1 000 złotych bonusu

Nie jest ci potrzebny żaden kod promocyjny Forbet. Jeżeli masz już konto u tego bukmachera, po prostu graj w trakcie trwania promocji. To nic skomplikowanego, a do zdobycia jest naprawdę spora kasa na typowanie meczów!

Uwaga! Do oferty specjalnej Be Active wliczane są nie tylko tradycyjne zakłady przedmeczowe, ale również LIVE i kupony na Forbet Wirtualne Sporty. Każdy z graczy może otrzymać jeden bonus!

Oferta jest ważna do końca czerwca. Forbet przekaże nagrody do 3 lipca – warunki dotyczące obrotu znajdziesz w oficjalnym regulaminie promocji Be Active.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button