FAME MMA 3. Kto wystąpi, gdzie oglądać? [Typy bukmacherskie]

Na 30 marca 2019 roku zaplanowano pierwszą w tym roku, a w sumie już trzecią, jedyną w naszym kraju galę freak fightów. Dowiedz się, kto wystąpi i gdzie oglądać FAME MMA 3 oraz poznaj stronę, w której dostępne są typy bukmacherskie na to wydarzenie!

FAME MMA 3. Kto wystąpi, gdzie oglądać? [Typy bukmacherskie]
FAME MMA 3. Kto wystąpi, gdzie oglądać? [Typy bukmacherskie]

FAME MMA 3 – walka wieczoru i siostra Godlewska!

Gala FAME MMA 3 będzie wyjątkowa pod wieloma względami. Nie tylko odbędzie się w Atlas Arenie, gdzie rozgrywane są zazwyczaj imprezy ogromnej rangi (tydzień wcześniej zaplanowano tam KSW 47), ale także będziemy podczas niej świadkami pierwszej kobiecej walki MMA w historii FAME MMA.

Bez wątpienia to nie walka wieczoru FAME MMA 3 wzbudza największe zainteresowanie mediów oraz kibiców. Mowa tu o występie dwóch polskich celebrytek, które znane są przede wszystkim ze swoich gorszych lub jeszcze gorszych występów w internecie. Mowa tu o walce Marta Linkiewicz „LinkiMaster” vs. Monika Godlewska „Esmeralda”. Jakby nie patrzeć, pod względem marketingowym to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

sts freebet 27 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

FAME MMA 3. Kiedy gala? [OFICJALNY HARMONOGRAM]

 • 24.02.2019, godzina 18:00 – I konferencja gali
 • 24.03.2019, godzina 18:00 – II konferencja gali
 • 29.03.2019, godzina 18:00 – oficjalne ważenie zawodników
 • 30.03.2019 – rozpoczęcie gali FAME MMA 3 w łódzkiej Atlas Arenie!

Karta walk FAME MMA 3. Kto będzie walczył?

Kogo dokładnie zobaczymy na gali FAME MMA 3? Jakie pojedynki będą odbywały się jako pierwsze, a które obejrzymy już na samym początku wydarzenia? Wiele szczegółów ujawnionych zostanie przed samą imprezą, ale już teraz wiadomo, między innymi, w jakiej kolejności odbędą się starcia uczestników.

 • Kamil Hassan „Hassan” vs. Maksymilian Wiewiórka „Wiewiór”
 • Łukasz Langowski „Boy Flash” vs. Marcin Wójcik „Mnich Terminator”
 • Krystian Wilczak „Krycha” vs. Bartek Brzeziński „Ruby”
 • Dawid Ambroziak „Ambro” vs. Kasjusz Życiński „Don Kasjo”
 • Filip Marcinek „Filipek” vs. Patryk Karaś „Ryba”
 • Piotr Witczak „Bonus BGC” vs. Szymon Wrzesień „Taxi Złotówa”
 • Marta Linkiewicz „LinkiMaster” vs. Monika Godlewska „Esmeralda”
 • Dawid Malczyński vs. Amadeusz Roślik „Ferrari”
 • Szymon Kasprzyk „Isamu” vs. Daniel Pawlak „DeejayPallaside”

Prawdopodobnie dokładnie w takiej kolejności zostaną rozegrane walki na FAME MMA 3. Walka „Isamu” będzie więc ostatnią, natomiast wyczekiwany występ jednej z sióstr Godlewskich – trzecią od końca.

walki fame mma 3
walki fame mma 3

FAME MMA 3 bilety

Sprzedaż biletów na FAME MMA 3 już ruszyła! Jeżeli chcecie obejrzeć wydarzenie na żywo w Atlas Arenie, możecie na oficjalnej stronie eventu zakupić bilet i zapewnić sobie wejście na trybuny w największej hali w Łodzi. Najtańsze z nich to wydatek rzędu 50 złotych.

Bilety VIP to 500 złotych. W ich cenie możemy nie tylko obejrzeć galę na żywo, ale także znaleźć się wśród znanych postaci polskiego internetu. Nasze zdjęcie pojawi się również w tak zwanym „VIP Room” na oficjalnej stronie gali FAME MMA 3.

Bilety na FAME MMA 3
Bilety na FAME MMA 3

Typy bukmacherskie FAME MMA 3

Nie wiadomo, czy bukmacher legalny LV BET będzie po raz kolejny sponsorował galę. Można być jednak pewnym, że typy bukmacherskie FAME MMA 3 pojawią się na tej stronie internetowej. Organizatorzy gali bez wątpienia będą informować kibiców na bieżąco o tym, gdzie będzie możliwe obstawianie FAME MMA 3. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na newsy.

FAME MMA 3 gdzie oglądać w internecie?

Nie trzeba być w Atlas Arenie, by obejrzeć FAME MMA 3. Gala ma być udostępniona także w formie transmisji online. Stream pojawi się w systemie PPV i będzie można wykupić do niego dostęp w oficjalnym portalu imprezy. Jeżeli chcesz, możesz już teraz wejść na FAME MMA 3 online i sprawdzić szczegóły na ten temat!

Chcesz obstawiać za darmo? Już teraz z naszym kodem promocyjnym możesz otrzymać bonus bez depozytu! Wystarczy wpisać „BETONLINE” i zgarnąć 27 PLN bez konieczności wpłacania własnych środków!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button