Etoto z najwyższym bonusem powitalnym na rynku!

Do grona ambasadorów legalnego bukmachera Etoto dołączył dziennikarz Tomasz Smokowski. Z tej okazji nowi gracze mają możliwość odebrania bonusu powitalnego 1200 PLN. Takiej premii nie posiada żadna inna firma z branży!

Etoto z najwyższym bonusem powitalnym na rynku!
Etoto z najwyższym bonusem powitalnym na rynku!

Etoto nowa oferta bonusów i promocji na start

W ramach najnowszego bonusu powitalnego dostępnego na stronie Etoto można otrzymać 2100 PLN za trzy pierwszy depozyty dokonane na profil gracza. Wysokość otrzymanej premii zależy od wartości wpłaty. Wszystko bardzo dobrze obrazuje przedstawiony poniżej obrazek:

Promocja powitalna Etoto jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie są zarejestrowane w tej firmie bukmacherskiej. Nadal do wyboru jest także opcja numer dwa, czyli zwrot za pierwszy przegrany kupon w wysokości 50 PLN!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Grono ambasadorów marki Etoto cały czas się powiększa. Do Mateusza Borka, Tomasza Hajty i Romana Kołtonia, którzy jako pierwsi związali się umową z tym bukmacherem, dołączył niedawno Michał Pol, a teraz także inny znany dziennikarz – Tomasz Smokowski.

Najwyższy bonus powitalny dostępny jest tylko przez ograniczony czas. Jego odbiór przysługuje graczom, którzy dokonali rejestracji u bukmachera po 3 września po godzinie 12. Warto podkreślić, że nie jest w tym przypadku wymagany żaden kod promocyjny!

Jeżeli jesteście fanami sportów amerykańskich, na pewno oferta Etoto powinna przypaść wam do gustu. Bukmacher Etoto ogłosił niedawno freebet 50 PLN co tydzień dla każdego gracza, który obstawia mecze w nocy!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button