Czy warto grać w blackjacka u legalnych bukmacherów?

Blackjack w Polsce jest legalny, ale trzeba wiedzieć, gdzie można w niego grać oraz jak to się robi. Tymczasem najczęściej gracze pytają, czy to w ogóle się opłaca? Szukamy odpowiedzi na popularne pytania!

Czy warto grać w blackjacka u legalnych bukmacherów?
Czy warto grać w blackjacka u legalnych bukmacherów?

Blackjack online – czemu tych „wybranych” jest tak niewiele?

W internecie nie jest trudno znaleźć blackjacka online, ale problem zaczyna pojawiać się wtedy, gdy szukamy czegoś, co będzie zgodne z polskimi przepisami. Jak doskonale wiemy, nie w naszym kraju wielu stron hazardowych z licencją, a co za tym idzie – trudno spodziewać się, by było wiele miejsc, w których można grać w popularne oczko.

Legalny blackjack online dostępny jest przede wszystkim u bukmacherów oferujących zakłady z usługi TVbet. To strony internetowe www.Betfan.pl oraz www.iForbet.pl. To żadna pomyłka, że w tym gronie nie znalazł się STS – obecnie nie można u tego buka grać w karty na prawdziwe pieniądze tylko, gdy interesuje nas poker, wojna oraz bakarat.

Żeby mieć możliwość oferowania legalnego blackjacka, należy przede wszystkim posiadać licencję i mieć w portfolio grę, która nie daje możliwości uczestniczenia w rozgrywce karcianej, a jedynie pozwala na jej obstawianie. To zasadnicza różnica!

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jak wygląda legalne granie w blackjacka?

Granie w blackjacka w sposób legalny nie różni się niczym od tego z szarej strefy. Przynajmniej w kwestii zasad gry. Cały czas chodzi o to, by zdobyć kartami liczbę punktów równą 21 lub być jak najbliżej niej. Tym „ale” jest to, że u legalnych bukmacherów obstawiamy czy wygra gracz, czy krupier, a w tradycyjnych kasynach online sami jesteśmy uczestnikiem i walczymy przeciwko pracownikowi organizatora gry.

W teorii może wydawać się, że różnica goni różnicę, ale wcale tak nie jest. Każdy może się o tym przekonać – tak naprawdę trudno na pierwszy rzut oka poznać, kiedy gra jest legalna, a kiedy nie.

Oczywiście, pewne elementy rozgrywki nie wszystkim muszą pasować. To jednak sprawa czysto indywidualna, a tymczasem zajmijmy się czymś innym – czy to w ogóle jest opłacalne?

Legalny blackjack online
Legalny blackjack online

Warto grać w blackjacka czy nie?

Czy granie w blackjacka u legalnego bukmachera jest opłacalne? Potencjalne wygrane zrobią wrażenie nawet na doświadczonych typerach. Ogromną zaletą kart jest to, że w przeciwieństwie do grania na mecze piłkarskie czy stawiając typy tenisowe, nie musimy zajmować się długą analizą. Samo rozliczenie kuponu też trwa kilka chwil, a rozgrywka jest ekspresowa.

Jeżeli chcemy sprawdzić, jak to odbywa się w praktyce, możemy wejść na stronę internetową www.Betfan.pl i utworzyć darmowe konto online. Na start nowi gracze mają do wykorzystania kod promocyjnyBETONLINE„, a do zdobycia w pakiecie powitalnym jest ponad 3000 PLN ekstra!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button