Czy mój bukmacher jest czynny w święta 2019?

Święta to wyjątkowy okres. Sklepy są pozamykane, a jak to wygląda w przypadku punktów stacjonarnych? Sprawdźcie już teraz godziny otwarcia na 24, 25 oraz 26 grudnia 2019!

Czy mój bukmacher jest czynny w święta?
Czy mój bukmacher jest czynny w święta?

Bukmacherzy w święta 2019

Kiedy zbliża się okres grudniowych świąt, w wyszukiwarkach nie tylko sporo osób pyta się o to, co kupić najbliższym. Coraz częściej szuka się natomiast takich informacji, jak czynne są sklepy, przychodnie, apteki czy… bukmacherzy.

STS w święta 2019 to jeden z tematów, który jest ostatnio wyjątkowo na czasie. W końcu mowa o najpopularniejszym bukmacherze w naszym kraju, który może pochwalić się ogromną ilością punktów stacjonarnych niewychodzących z mody mimo upływu lat.

Bukmacherzy w Boże Narodzenie nie są czynni od dobrych kilku lat i trudno oczekiwać, by w roku 2019 miało się to zmienić. 25 grudnia jest dniem, w którym raczej mało kto myśli o obstawianiu, a tym bardziej o graniu w oddziale naziemnym oddalonym daleko od domu.

legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na darmowy bonus cashback

Czy STS, Fortuna są czynne w Boże Narodzenie?

Jeżeli chcemy zagrać w święta u bukmachera, musimy przemyśleć kupony i typy jeszcze zanim nastąpi 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia to bowiem kolejny dzień, w którym trudno będzie znaleźć czynny oddział firmy bukmacherskiej.

Oczywiście, od wszystkich przytoczonych przez nas przykładów może pojawić się wyjątek. Jeżeli jednak nawet tak będzie, tego rodzaju sytuacji będzie bardzo niewiele. A 25 grudnia raczej nie wchodzi w grę – tego dnia nieczynne są nawet fast foody! ;)

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy bukmacher czynny jest w święta, możesz zapytać o szczegóły pracownika filii, do której zazwyczaj chodzisz, by zagrać kupon. Kasjerzy są dobrze poinformowani w tego typu sprawach i to nawet jeśli na drzwiach nie wisi jeszcze oficjalne ogłoszenie.

Bonus specjalny na święta. Kasa bez depozytu czy pokaźna premia?

Oczywiście, święta u bukmachera nie obowiązują jeśli chodzi o strony internetowe. Gracze obstawiający przez sieć mogą to robić tak samo, jak do tej pory. A jeżeli ktoś nie posiada konta, może je założyć i na start dostać jeszcze bonus!

Aktualnie na stronie www.STS.pl dla nowych graczy przygotowany jest prezent w postaci 29 PLN bez depozytu. Aby odebrać darmową kasę, wystarczy wpisać kod promocyjnyBETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Bez kodu nie jest dostępna ta premia!

Dodatkowym atutem jest prezent do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Gracz otrzymuje dokładnie 100% wartości wpłaty – może to być 100, 500 lub nawet 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button