Copa America 2019 teraz także w Forbet TV!

Mistrzostwa Ameryki Południowej wkraczają w decydującą fazę! Transmisje z Copa America 2019 za darmo można obejrzeć u legalnego bukmachera Forbet!

Copa America 2019 teraz także w Forbet TV!
Copa America 2019 teraz także w Forbet TV!

Forbet TV mecze za darmo

Transmisje Copa America jeszcze jakiś czas temu stanowiły nie lada wyzwanie dla miłośników piłki nożnej. Początkowo wydawało się, że będą one dostępne w naszym kraju jedynie w STS TV. Prawa wykupiła jednak dodatkowo jeszcze telewizja Polsat, chociaż w jej przypadku prawie każdy mecz dostępny jest na kanałach dla wąskiego grona odbiorców.

Mistrzostwa Ameryki Południowej rozgrywane tym razem na boiskach w Brazylii właśnie wkraczają w decydującą fazę. Przed nami pierwsze ćwierćfinały i bezpośrednie starcia mocnych ekip, które są w gronie faworytów do wygrania całej imprezy.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chcesz obejrzeć mecze za darmo z opisywanego przez nas turnieju możesz to obecnie zrobić już nie tylko na stronie STS, ale także Forbet. Co najważniejsze, potrzebujesz do tego jedynie darmowego konta!

Copa America transmisje

Osoby, które są już zarejestrowane na stronie Forbet, muszą jedynie zalogować się na profil, a następnie przejść do zakładki do grania LIVE. Ostatnim krokiem jest wybór interesującego nas spotkania, czyli w tym przypadku mowa o meczach Copa America.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Forbet, zmienisz to dosłownie w parę chwil. Wystarczy wejść na stronę iForbet.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Obecny bonus powitalny to u tego bukmachera aż 2000 PLN. Dodatkowo, możesz wykorzystać aktywny Forbet kod promocyjny!

W nocy z czwartku na piątek czeka nas mecz Brazylia vs Paragwaj, a wieczorem w dniu 28 czerwca – starcie Wenezueli z Argentyną!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button