Bukmacher Milenium organizuje Czarny Piątek… na wszystko!

Kiedy inni bukmacherzy dają graczom oferty specjalne tylko na wybrane produkty z oferty, Milenium przygotował promocję na Black Friday na… WSZYSTKO!

Bukmacher Milenium organizuje Czarny Piątek... na wszystko!
Bukmacher Milenium organizuje Czarny Piątek… na wszystko!

Promocja jest dostępna dla każdego, kto posiada konto u legalnego bukmachera Milenium. Nie potrzebujesz w tym przypadku niczego poza profilem i środkami do obstawiania!

Oferta jest aktywna w godzinach 6.00-23.00. Nie trzeba się do niej zapisywać i można korzystać z niej więcej niż tylko jeden raz w ciągu dnia!

Bonusy u bukmacherów na Black Friday 2018!

Czy wymagany jest Milenium kod bonusowy? Absolutnie nie! Jedyne, co musisz zrobić, to postawić kupon, a w przypadku wygranej zgarniesz 14% więcej niż normalnie! Tak – i to tyle razy, ile tylko chcesz!

Szczegóły na temat tej oferty na Black Friday 2018 znajdziesz na oficjalnej stronie marki Milenium. Pamiętaj, że nawet jeśli założysz konto gracza dopiero dzisiaj, będziesz mógł wziąć udział w piątkowej akcji specjalnej!

Jeżeli chcesz dokonać rejestracji w Milenium, po prostu wejdź do portalu www.Milenium.pl i wypełnij formularz rejestracyjny. Opcjonalnie możesz wpisać kod promocyjny: „BETONLINE”, który jest obecnie aktywny tylko przez limitowany czas.

Kotno u legalnego bukmachera Milenium założysz online na www.Milenium.pl!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button