Bukmacher legalny BestBet24. Strona WWW, bonus, kod promocyjny

BestBet24 to 16. legalny bukmacher w Polsce. Na jakiej stronie internetowej znajdziecie ofertę tej marki, ile dokładnie wynosi bonus powitalny i czy trzeba przy rejestracji podawać jakiś kod promocyjny?

Bukmacher legalny BestBet24. Strona WWW, bonus, kod promocyjny
Bukmacher legalny BestBet24. Strona WWW, bonus, kod promocyjny

BestBet24 bukmacher internetowy

Bukmacher BestBet24 otrzymał licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju w dniu 21 maja 2019 roku. Kilka miesięcy wcześniej udało mu się sukcesem zakończyć starania o koncesję na przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych. W ten oto sposób stał się jedenastym „ziemniakiem” na terenie naszego kraju.

Bonus powitalny BestBet24 jeszcze nie jest znany. Firma ogłosi go wraz ze startem strony internetowej, na której będzie można znaleźć aktualną ofertę kursową. Na razie nie wiadomo, kiedy nastąpi premiera portalu, ale pewne jest to, iż znajdziemy go pod adresem BestBet24.pl.

Bardzo wiele szczegółów na temat tej marki to ciągle wielka niewiadoma. W sieci nie znaleźliśmy ofert pracy czy innych większych wzmianek o tym bukmacherze. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i poczekać na to, jak sprawa rozwinie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by od razu przy starcie tego buka udostępnić dla was specjalny BestBet24 kod promocyjny. Dzięki niemu powinniście otrzymać ciekawsze premie na start!

BestBet24 KRS. Dane firmy

Dane legalnego bukmachera BestBet24 wyglądają następująco:

Bestbet24 Sp. z o.o.
– Adres: Solec 18 lok. U52
– 00-410 Warszawa
– NIP: 7010717849
– REGON: 368343628
– KRS: 0000696252

Przygotowany przez nas ranking bukmacherów jeszcze nie uwzględnia tej strony internetowej. Dopiero po tym jak wystartuje na dobre będziemy mogli sporządzić jej odpowiednią recenzję i tym samym umieścić w zestawieniu firm bukmacherskich działających w naszym kraju!

forbet bonus kod promocyjny
forbet bonus kod promocyjny

BestBet24 z siedzibą w Warszawie przy ul. Solec 18 lok. U52 – zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 21 maja 2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button