Bonus powitalny 1500 zł na 15-lecie bukmachera legalnego Milenium!

15-lecie bukmachera legalnego Milenium właśnie trwa! Specjalnie na tę okazję przygotowano wyjątkowy bonus powitalny 1500 złotych, dzięki któremu można zgarnąć premię znacznie wyższą od standardowej!

Bonus powitalny 1500 zł na 15-lecie bukmachera legalnego Milenium!
Bonus powitalny 1500 zł na 15-lecie bukmachera legalnego Milenium!

Milenium kod na start. Jaki bonus powitalny dla nowych graczy?

Cały czas niezmienny pozostaje Milenium kod promocyjny. Warto to zanotować, bo wiele osób może mieć wątpliwość, czy aby na pewno jest w stanie odebrać kasę ekstra z kodem, który był jeszcze niedawno aktywny.

Przypominamy, że kod do Milenium to „BETONLINE„. Podać go można jedynie przy zapisywaniu się do bukmachera, czyli w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego. Osoby zarejestrowane już u tego buka nadal mogą zgarnąć premie, ale zupełnie inne!

bukmacher betfan opinie 2019
Polski bukmacher Betfan – opinie graczy, kod promocyjny na bonus

Bukmacher Milenium premia za rejestrację konta

Co składa się na nowy bonus powitalny Milenium? Przede wszystkim powiększona została premia od pierwszej wpłaty. Obecnie wynosi ona aż 1500 złotych, czyli o pół tysiąca więcej, niż było to do tej pory. Jakby tego było mało, na start czekają na graczy także:

  • Cashback 1500 złotych
  • Zakład Bez Ryzyka 150 złotych
  • Masa innych ofert specjalnych – wszystkie opisane są na stronie Milenium.pl!

Legalny bukmacher Milenium to nie tylko strona internetowa, ale także punkty stacjonarne, w których każdy chętny może postawić na swoich faworytów. Zakłady u tego buka dostępne są bez najmniejszego problemu również za pośrednictwem wersji mobilnej!

Uwaga! Opisywany przez nas bonus na start w Milenium jest dostępny dopiero od dnia 1 października 2019 roku. Wszystkie rejestracje dokonane przed tym czasem to standardowy bonus o mniejszej kwocie.

Zapisz się do naszych powiadomień, a nie przegapisz żadnego istotnego newsa dotyczącego bonusów bukmacherskich oraz akcji promocyjnych!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button