Bonus na Tłusty Czwratek. 39 PLN od Forbet!

Nie chcesz psuć sobie humoru w Tłusty Czwartek? Bukmacher Forbet to przewidział i dlatego przygotował dla wszystkich specjalny bonus w wysokości 39 PLN!

Bonus na Tłusty Czwratek. 39 PLN od Forbet!
Bonus na Tłusty Czwratek. 39 PLN od Forbet!

Darmowy bonus Forbet

Nikt nie zamierza liczyć ci kalorii, ani szeptać do ucha wyrzutów sumienia – z oferty Forbet skorzystać można bez względu na wszystko! Oczywiście, wymagane jest konto u bukmachera, które można założyć w każdej wolnej chwili – nawet i teraz!

Bonus na Tłusty Czwartek jest przyznawany w formie zwrotu od przegranego kuponu promocyjnego. Kupon promocyjny musi składać się z przynajmniej pięciu typów o kursie 1.30 lub wyższym.

forbet bonus kod promocyjny
forbet bonus kod promocyjny

Kwalifikująca stawka to dokładnie 39 PLN i właśnie tyle można otrzymać w razie niepowodzenia. Warto pamiętać o tym, iż dodatkowe środki przysługują jedynie tym osobom, którym nie udało się poprawnie wytypować jednej pozycji na kuponie!

Promocja na Tłusty Czwartek

Oferta ważna jest jedynie 28 lutego 2019 roku. Nie wymagany jest w niej żaden Forbet kod promocyjny oraz nic podobnego. Co istotne – liczy się pierwszy kupon zagrany w czwartek, który spełnia warunki akcji specjalnej!

Rozważasz rejestrację u bukmachera Forbet? Sprawdź, co takiego oferuje. Nasza recenzja Forbet prawdopodobnie wyjaśni ci wszystko, co cię dręczy. Możesz też przeczytać ranking bukmacherów i sprawdzić, jaki portal w chwili obecnej jest najchętniej wybierany przez graczy!

Bonus od Forbet przyznany zostanie odpowiednim graczom w sposób automatyczny. Nie musisz się po niego w żaden sposób zgłaszać poprzez pisanie e-maili czy klikanie w specjalne linki!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button