Bonus bez wpłaty w Forbet. Tylko w weekend z PŚ Zakopane 2019!

W dniach 18-20 stycznia odbędą się skoki narciarskie w Zakopanem, natomiast w Forbet będzie można z tej okazji założyć konto wraz z bonusem bez depozytu. Poznaj szczegóły już teraz!

Bonus bez wpłaty w Forbet. Tylko w weekend z PŚ Zakopane 2019!
Bonus bez wpłaty w Forbet. Tylko w weekend z PŚ Zakopane 2019!

Forbet bonus bez depozytu

Promocja dostępna dla każdego, kto jeszcze nie jest zarejestrowany u legalnego bukmachera Forbet. Jeżeli masz już konto, nie będziesz miał szansy, by odebrać bonus bez depozytu w styczniowej ofercie specjalnej.

Premia w wysokości 20 PLN przyznawany jest w sposób automatyczny. Wystarczy w wyznaczonych dniach wypełnić formularz rejestracyjny, w którym, między innymi, podaje się swoje dane, a także kod promocyjny (w przypadku Forbet jest to: „BETONLINE„!).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bonus powitalny u bukmachera

Każdy z nowych graczy ma prawo do odebrania maksymalnie jednego doładowania konta bez wpłaty środków własnych. Kwota 20 PLN nie może zostać zmniejszona, zamieniona na gotówkę czy też przyznana w formie większej premii. Na rejestrację w tej promocji gracze mają czas od 18 do 20 stycznia 2019!

Legalny bukmacher Forbet uchodzi za jednego z najlepszych w naszym kraju. Jeżeli chcesz przeczytać jak prezentuje się na tle innych marek, możesz przejrzeć przygotowany przez naszą redakcję ranking bukmacherów.

Odebranie bonusu bez wpłaty absolutnie nie wyklucza gracza z udziału w innych promocjach dla nowych klientów. Oznacza to, że nadal można odebrać standardowe bonusy powitalne za trzy pierwsze depozyty na konto u bukmachera Forbet!

Mimo że oferta powitalna przygotowana została z myślą o Pucharze Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, 20 PLN otrzymane w ramach rejestracji można wykorzystać nie tylko na zakłady na sporty zimowe!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button