Bukmacher Milenium daje zwrot 20 zł na Ligę Mistrzów!

Legalny bukmacher Milenium na Ligę Mistrzów we wtorek (17 września) przygotował wyjątkowy bonus. Bez ryzyka i na luzie, czyli 20 złotych w przypadku przegranej na kuponie z typem na Napoli – Liverpool!

Bez ryzyka i na luzie. Bukmacher Milenium daje zwrot 20 zł na Ligę Mistrzów!
Bez ryzyka i na luzie. Bukmacher Milenium daje zwrot 20 zł na Ligę Mistrzów!

Bukmacher Milenium bonus online

W tej promocji nie jest wymagany żaden przygotowany przez Milenium kod promocyjny. Gracz nie musi zapisywać się do niej – wystarczy, że zagra za co najmniej 40 złotych na mecze Ligi Mistrzów, w tym wykorzysta 20 zł na kuponie z typem na mecz Napoli – Liverpool.

Cashback od Milenium przygotowany został z myślą o osobach, które nie trafią swojego typu na promocyjny mecz. Zawsze liczy się pierwszy kwalifikacyjny kupon postawiony w okresie trwania promocji, czyli w tym przypadku we wtorek 17 września.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jak otrzymać zwrot od bukmachera?

Bonus od Milenium przyznawany jest automatycznie. Bukmacher przekazuje środki na konta graczy, a ci po obrocie mogą je wypłacić i wykorzystać na dowolny cel.

Nie ma żadnego znaczenia, czy kupon będzie AKO, czy SOLO. Tylko od indywidualnej taktyki gracza zależy to, na co postawi i w jaki sposób. Jedyne warunki podane zostały powyżej!

Na jedno konto można zgarnąć tylko jeden zwrot. Nie można otrzymać 20 złotych, jeśli kupon z meczem Napoli – Liverpool okaże się wygrany!

Bonus powitalny od Milenium to nawet 1000 złotych na dobry początek obstawiania. Aby zostać klientem tego bukmachera, wystarczy wejść na Milenium.pl. Co bardzo ważne – aktualny kod promocyjny to „BETONLINE” i może być wpisany tylko przy zakładaniu konta!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button