30 PLN tygodniowo od STS za obstawianie meczów w internecie!

Każda osoba zarejestrowana u bukmachera STS może odbierać aż 30 PLN tygodniowo na obstawianie meczów w internecie. Wszystko to w ramach najnowszej oferty specjalnej online!

30 PLN tygodniowo od STS za obstawianie meczów w internecie!
30 PLN tygodniowo od STS za obstawianie meczów w internecie!

STS daje bonus za obstawianie!

Przygotowany przez STS bonus dotyczy tylko tych osób, które aktywnie obstawiają wydarzenia sportowe dostępne w ofercie marki bukmacherskiej STS. Przed przystąpieniem do gry należy dokonać rejestracji w ofercie, co można zrobić w ciągu kilku sekund!

Jeżeli nie mieliśmy jeszcze okazji zapisać się do promocji, wystarczy, że wejdziemy na www.STS.pl i odnajdziemy poświęconą jej zakładkę. Klikamy odpowiedni przycisk i gotowe! :)

W trakcie trwania oferty specjalnej każdy gracz może odbierać 30 PLN tygodniowo. Jest to nagroda za aktywne obstawianie na stronie internetowej bukmachera. Czy to wszystko? Tak, nie trzeba spełniać żadnych innych warunków, niż aktywne granie online!

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Prezent za stawianie kuponów w STS

STS bierze pod uwagę tylko i wyłącznie kupony z kursem co najmniej 1.85. Stawka nie ma tutaj żadnego znaczenia, ale podkreślmy, że tylko osoby z tygodniowym obrotem 200 PLN otrzymają pieniądze bonusowe

Środki są przyznawane automatycznie. Gracz będzie otrzymywał je tak często, jak tylko regularnie będzie obstawiał u bukmachera. W ciągu jednego tygodnia nie można zgarnąć więcej niż 30 PLN.

A co w przypadku osób, które nie są zarejestrowane na www.STS.pl? Żaden problem! W każdej chwili można zostać klientem bukmachera STS, a na dodatek na start do odebrania jest 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie.

STS promocje dla starych graczy

Aktualny STS kod promocyjny brzmi BETONLINE. Jeżeli wpiszemy go przy dokonywaniu rejestracji konta, otrzymamy wszystkie prezenty, jakie przed chwilą wymieniliśmy!

Jak wpisać kod promocyjny na www.STS.pl? Poradzi sobie z tym nawet początkujący! Już teraz zobaczcie filmik wideo, który wszystko pokazuje:

Bukmacher STS regularnie organizuje oferty dla swoich klientów. To jedna z tych marek, które mocno stawiają na zadowolenie nie tylko nowych, ale także obecnych graczy.

Na łamach naszej strony zawsze piszemy o ciekawych, aktualnych promocjach. Bądźcie z nami na bieżąco, a nie umknie wam żaden bonus!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button