Zawodniczka MMA nową twarzą forBET

Jedna z najbardziej znanych polskich zawodniczek MMA Karolina Kowalkiewicz została nową twarzą legalnego bukmachera forBET! Wkrótce firma ogłosi nazwisko kolejnej osoby z branży sportowej, która będzie promowała markę w Polsce i internecie! 

Karolina Kowalkiewicz forbet

Dzięki współpracy z Kowalkiewicz firma forBET planuje organizowanie większej ilości zabaw dla graczy z cennymi nagrodami. Możemy być pewni, że najbliższe promocje forBET będą bogate w gadżety związane z mieszanymi sztukami walki oraz UFC, prestiżową organizacją MMA, do której należy Kowalkiewicz.

Zawodniczka jest drugim ambasadorem bukmachera po Arturze Borucu, który jakiś czas temu także rozpoczął współpracę z forBET. Do tej pory pojawił się on na banerach reklamowych i promujących większość ofert specjalnych! Opisywany portal bukmacherski jest również dobrze znany ze sponsorowania polskiego żużla.

Wejdź na oficjalną stronę forBET – odbierz 600 PLN w prezencie!

Firma forBET nie podała szczegółów umowy z Kowalkiewicz oraz tego, jak długo potrwa współpraca. Graczom pozostaje mieć nadzieję, że będzie ona owocna i przyniesie obu stronom wiele korzyści! 

Niedługo forBET ogłosi trzecią osobę, która zostanie twarzą firmy. Kto to będzie? Póki co, detale nie są znane!

Zawodniczka MMA nową twarzą forBET
Oceń
Tekst alternatywny