Legalny bukmacher TOTOLOTEK

legalny bukmacher totolotek

Firma Totolotek SA jest najdłużej działającym bukmacherem w Polsce i w pełni legalnym operatorem zakładów sportowych. Spółka otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w 2013 roku i od tamtego czasu bardzo szybko się rozwija. Totolotek ma dość długą historię, a jego początki sięgają lat 90tych. Firma Totolotek posiada ponad 350 punktów stacjonarnych w całej Polsce. Przedsiębiorstwo wyróżnią się na tle konkurencji ważną koncesją Ministerstwa Finanstów  na prowadzenie stacjonarnej działalności komercyjnej w zakresie zakładów na gonitwy konne i wyścigi chartów. Od 2005 r. Totolotek SA jest częścią międzynarodowej Grupy INTRALOT, która działa w 57 państwach na 5 kontynentach. Firma może również pochwalić się licznymi nagrodami, a jedną z nich jest otrzymane w lipcu 2010 roku złote godło w ogólnopolskim konkursie w kategorii zakłady bukmacherskie.

OFERTA BUKMACHERA TOTOLOTEK

polski bukmacher totolotek

Oferta bukmachera sportowego Totolotek jest niesamowicie rozbudowana i super dopracowana, co przekłada się na wysokie kursy. Główny i największy produkt spółki to Toto-Mix, zakłady polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W tej opcji mamy do dyspozycji ogromna ilość wydarzeń z całego świata, a różnorodność oferty i duże możliwości zarobkowe sprzyjają jej popularyzacji. W ofercie firmy znajdziemy również totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek oraz zakłady bukmacherskie na wyścigi psów Toto-Racing i wyścigi konne GBI, które odbywają się również na zagranicznych torach.

Chcemy również zwrócić uwagę na zakłady o nazwie Toto-Racing, czyli rywalizację psich wyścigów. Gonitwy psiaków wraz z ofertą kursową wyświetlane są co kilku minut, a transmisja wyścigów odbywa się na żywo. Kolejną opcją firmy Totolotek są zakłady GBI Racing, czyli zakłady konno. Jako jedyna firma w Polsce, może pochwalić się tak obszerną ofertą. Wyścigi odbywają się 360 dni w roku, a wszystkie transmisje pokazywane są live.

ZAKŁADY NA ŻYWO

bukmacher totolotek na żywoPolski legalny bukmacher Totolotek oferuje również zakłady live. Obstawianie kuponów na żywo jest bardzo ciekawą ofertą tej firmy, chociaż mało dopracowaną, gdyż brakuje w niej transmisji prosto ze stadionów i boisk. Na szczęście ich brak rekompensuje duża ilość oferowanych zakładów, ponieważ w tej kwestii Totolotek jest bezkonkurencyjny. Oferta na żywo jest bardzo obszerna i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy do dyspozycji typy piłki nożnej, tenisa, koszykówkę, hokej itp. To obszerna baza z pewnością zaspokoi potrzebę oglądania rozgrywek poprzez transmisje online. Interfejs tego działu jest bardzo ładny i schludny.

PROMOCJE 

Firma Totolotek może pochwalić się najobszerniejszą ofertą bonusów w Polsce. W swoim zapleczu promocyjnym oferuje kilka wartościowych gratisów, których nie możemy ominąć. Poniżej przedstawiamy wszystkie najważniejsze bonusy u tego cenionego legalnego bukmachera.

500zł BONUS Powitalny

Idealna i bezkonkurencyjna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Wystarczy zarejestrować konto i odebrać bonus o wartości 100% pierwszej wpłaty, aż do 500zł.

BONUS King

Bukmacher każdego dnia daje swoim użytkownikom bonusowe rabaty, dzięki kalendarzowi promocji sportowych. Codziennie dostajesz gratis na swoje konto gracza. Lepiej być nie może

Polec PRZYJACIELA

Super oferta dla wszystkich, którzy namówią swoich znajomych na grę w Totolotku. Za każdego zdobytego gracza dostaniesz bonus 100 zł, a Twoi poleceni przyjaciele powitalne 500zł.

5zł FreeBet

Świetny bonus dla użytkowników aplikacji na urządzenia mobilne. Gra bez podatku, a dodatkowo za pierwszy zakład dostaniesz darmowe freebet o wartości 5 pln!!

Bukmacher oferuje również specjalne kluby dla stałych graczy i vipów. Więcej informacji znajdziesz na ich oficjalnej stronie.

legalny bukmacher totolotek bonus

METODY PŁATNOŚCI

Legalny bukmacher Totolotek jest bardzo solidną firmą, dlatego w kwestii metod płatności nie odstaje od konkurencji. Za zakłady bukmacherskie zapłacimy świetnym i niesłychanie wygodnym systemem DotPay, bądź Tpay. Wpłatę możemy dokonywać siedem dni w tygodniu o dowolnej godzinie. Obie firmy przetwarzają ogromną ilość banków i umożliwiają wpłaty kartą kredytową co jest bardzo na plus. Brakuje tutaj niestety znanego graczom Skrilla lub Netellera, oraz popularnego Paypala.

WYPŁATY

Wypłaty zgromadzonych środków z konta Totolotek można zlecić na konto bankowe. Wypłaty można dokonać od dowolnej kwoty i są one w 100% darmowe. Od naszej wygranej w zakładach bukmacherskich Totolotek odejmuje się 12% podatku.

OBSŁUGA KLIENTA

Wysoka obsługa klientów to w dzisiejszych czasach klucz do sukcesu i firma Totolotek bardzo dobrze się spisuje w tej kategorii. Spółka daje możliwość skorzystania aż z trzech sposobów kontaktu. Najprzyjemniejszą formą jest wbudowany czat online, dzięki któremu błyskawicznie możemy skonsultować swoje problemy i zapytania. Odpowiedź dostarczona była natychmiast i bardzo konkretnie. Poza opcją czatu, możemy skontaktować się z biurem obsługi klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego. Firma Totolotek oferuje również kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 321 03 40

Infolinia czynna jest w godzinach:

9:00 – 18:00 w poniedziałek

9:00-19:30 od wtorku do piątku

9:00-18:30 w weekendy

Należy również wspomnieć o solidnie rozbudowanym dziale pytań i odpowiedzi. Tam bez problemów znajdziemy odpowiedź na większość pytań.

legalny bukmacher totolotek bonus

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

  • Przyjazny interfejs użytkownika.
  • Płynna i dobrze działająca strona internetowa
  • Obsługa klienta na wysokim poziomie
  • Spółka posiada bardzo korzystny system bonusów i promocji.
  • Jako jedyny bukmacher przyjmuje wyścigi na wyścigi konne, oraz na wyścigi psów.
  • Firma posiada ponad 350 punktów stacjonarnych na terenie całego kraju.
  • Totolotek jest sponsorem Jagiellonii Białystok i Lechii Gdańsk.
Tekst alternatywny