Legalny bukmacher FORTUNA

legalny bukmacher fortuna

Bukmacher oferujący legalnie zakłady bukmacherskie w Polsce przez Internet. Spółka zajmuje się wyłącznie organizowaniem zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. FORTUNA prowadzi działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP. Podmiot ten należy do korporacji Fortuna Entertainment Group i działa również w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Bukmacher ten jest solidnym i pewnym przedsiębiorstwem, które od października 2010 roku notowane jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma posiada obecnie sieć punktów stacjonarnych i tak jak STS bardzo prężnie się rozwija. W całej Polsce jest już ich ponad 500 i ciągle powstają nowe. Oferty online stoją na bardzo wysokim europejskim poziomie. Bukmacher zachęca nas licznymi promocjami i bonusami na start.

OFERTA BUKMACHERA FORTUNA

bukmacher fortuna

Oferta zakładów jest bardzo obszerna. Zakłady bukmacherskie możemy realizować przez internet lub w dowolnym punkcie stacjonarnych. Spółka oferuje mnóstwo opcji i tak jak u większości konkurencji możemy obstawiać nie tylko zakłady sportowe, ale również rozgrywki polityczne, ceremonie oscarowe lub imprezy rozrywkowe.  Musimy jednak pamiętać, że kupon zostanie zrealizowany wyłącznie osobie, która ukończyła 18 rok życia. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że firma FORTUNA w swojej ofercie nie proponuje zakładów na wyścigi, w których bierze udział zwierzę bądź inny środek wyścigowy będący własnością pracownika zakładu.

Zakładając konto na oficjalnej stronie bukmacher bez problemów poradzimy sobie z bardzo łatwym i przyjaznym interfejsem. Na starcie mamy wszystkie najważniejsze informacje, wydarzenia dnia, info o bonusach i promocjach itp. Do wyboru mamy tysiące lig piłkarskich, spotkania siatkówki, hokeja itp. Nie zabrakło również wspomnianych wydarzeń politycznych i rozrywkowych. Firma w swojej ofercie uwzględniły także rywalizację e-sportową. Wszyscy miłośnicy gier komputerowych na pewno będą zachwyceni.

ZAKŁADY NA ŻYWO

legalny bukmacher fortuna na żywoJak przystało na porządnego legalnego polskiego bukmachera znajdziemy tutaj zakłady na żywo. Firma FORTUNA zadbała o to dość solidnie, chociaż nie jest to ich najlepszy punkt. Przede wszystkim jest ograniczona ilość wydarzeń i brakuje kilku ważnych informacji. Na brawa natomiast zasługuje opcja multiview, dzięki której możemy oglądać kilka wydarzeń w jednym oknie przeglądarki. Ta forma obstawiania jest naprawdę bardzo przyjazna i ucieszy nawet najbardziej marudnych graczy.

PROMOCJE 

Pierwszy zakład bez ryzyka 100zł + do 650zł od pierwszego wkładu

Bonus dla wszystkich nowych graczy. Wejdź na stronę bukmachera Fortuny i załóż swoje pierwsze darmowe konto gracza. Teraz firma bukmacherska Fortuna podwoi Twój depozyt, a wysokość wpłaty wzrośnie o bonus w wysokości  wartości pierwszego przelewu, maksymalnie do 650 zł!

Mamy rówież możliwość skorzystania z opcji pierwszego zakładu bez ryzyka do 100 zł. Musimy założysz konto i postawić swój pierwszy typ. Jeżeli przegramy zakłady sportowe Fortuna online zwrócą Ci postawioną stawkę maksymalnie do 100 PLN! Warto skorzystać z tej promocji, ponieważ nic nas to nie kosztuje.

bukmacher fortuna bonus

Bonus 100% od wkładu do 100zł
Zwiększ swój wkład na konto aż o 100%, maksymalnie do 100zł!

Przyprowadź Kumpla i zarób do 100zł!
Zaproś swoich znajomych do gry i zarób za każdego z nich do 100zł. Wysokość przyznanego bonusu zależy od obrotu jaki będą generować na swoim koncie.

METODY PŁATNOŚCI

Firma FORTUNA umożliwia jedynie dwie formy płatności. Konto możemy doładować wyłącznie przelewem bankowym lub wpłatą pieniędzy w punkcie stacjonarnym. Nie ma możliwości zapłaty żadnym znanym systemem płatności: skrill, PayU, przelewy24 itp. Na nic również karta kredytowa, ponieważ nią też nie zapłacimy. Szkoda, że płatności w bukmacherze fortuna są tak mocno ograniczone, ale być może doczekamy się lepszych czasów.

WYPŁATY

Możliwość wygranej możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, na konto podane podczas rejestracji. W celu wypłaty pieniędzy z konta należy, po zalogowaniu się wybrać opcję profil użytkownika, a następnie wypłata.

OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa klienta bukmachera FORTUNA jest na dobrym poziomie, chociaż nie jest ona idealna. Postanowiliśmy przetestować support firmy w kilku najważniejszych sytuacjach. Przede wszystkim skupiliśmy się obsłudze klienta podczas rejestracji, oraz w trakcie realizacji zakładów sportowych. Kontakt był możliwy jedynie za pośrednictwem formularza reklamowego. Działa on bardzo stabilnie i nie sprawia kłopotów. Odpowiedź dostawaliśmy zazwyczaj do 24h. Była ona bardzo konkretna i pomocna, a osoba po drugiej stronie bardzo miła i kompetentna.

Brakuje niestety bardzo popularnego czatu na żywo, bądź pomocy telefonicznej. Kontakt przez pocztę elektroniczną jest na wysokim poziomie, ale trwa on znacznie dłużej niż byśmy tego oczekiwali. Chociaż brakuje tutaj szybkiego kontaktu to nie powinniśmy mieć problemów z odnalezieniem odpowiedzi na najczęstsze pytania, ponieważ FAQ jest solidnie dopracowany.

bukmacher fortuna bonus

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

  • bardzo wysoki bonus powitalny
  • przyjazny interfejs użytkownika
  • wypłaty bez ograniczeń
  • około 500 punktów stacjonarnych w całym kraju
  • ciekawa strefa typera
  • bardzo dobra szybkość działania serwisu
Tekst alternatywny